kdevgit - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: Try to keep summary length below %1 characters.
ca@valencia: Intenta mantindre la longitud del resum per sota de %1 caràcters.

en: Separate summary from details with one empty line.
ca@valencia: Resum separat dels detalls amb una línia en blanc.

en: Try to keep line length below %1 characters.
ca@valencia: Intenta mantindre la longitud de la línia per sota de %1 caràcters.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GitNameEmailDialog)
en: Configure Name and Email for Git
ca@valencia: Configuració del nom i el correu per a Git

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head/><body><p>You have not yet configured the name and email to be associated with your Git commits.<br/>The values you enter here will be written to the Git configuration, either locally for the current project only, or globally for all Git projects.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Encara no heu configurat el nom i correu electrònic associats amb les vostres publicacions al Git.<br/>Els valors que introduïu ací s'escriuran a la configuració del Git, ja siga a nivell local només per al projecte actual, o de forma global per a tots els projectes amb Git.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
ca@valencia: &Nom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Emai&l:
ca@valencia: Correu &electrònic:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, globalCheckBox)
en: Write to global config
ca@valencia: Escriure a la configuració global

en: git is not installed
ca@valencia: No està instal·lat el Git

en: Git Stashes
ca@valencia: Modificacions temporals del Git

en: Stash Manager
ca@valencia: Gestor de modificacions temporals

en: Push Stash
ca@valencia: Publica («Push») la modificació temporal

en: Pop Stash
ca@valencia: Aplica («Pop») una modificació temporal

en: Did not specify the list of files
ca@valencia: No heu indicat cap llista de fitxers

en: Could not revert changes
ca@valencia: No es poden revertir els canvis

en: The following files have uncommited changes, which will be lost. Continue?
ca@valencia: Els següents fitxers tenen canvis sense entregar que es perdran. Voleu continuar?

en: No files or message specified
ca@valencia: No s'ha especificat cap fitxer o missatge

en: Email or name for Git not specified
ca@valencia: No s'ha especificat el correu o nom pel Git

en: No files to remove
ca@valencia: No hi ha fitxers a eliminar

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
ca@valencia: Hi ha canvis pendents, voleu fer primer una modificació temporal («stash»)?

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
ca@valencia: Esteu segur que voleu llençar la modificació temporal «%1»?

en: KDevelop - Git Stash
ca@valencia: KDevelop - Modificació temporal del Git

en: Select a name for the new branch:
ca@valencia: Seleccioneu un nom per a la branca nova:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, apply)
en: Applies stash's patch
ca@valencia: Aplica el pedaç de la modificació temporal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
ca@valencia: Aplica

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, pop)
en: Applies stash's patch and drops the stash
ca@valencia: Aplica el pedaç de la modificació temporal i llença la modificació temporal

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, branch)
en: Creates a new branch and applies the stash there, then it drops the stash.
ca@valencia: Crea una branca nova i aplica allí la modificació temporal, després llença la modificació temporal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, branch)
en: Branch
ca@valencia: Branca

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, drop)
en: Removes the selected branch
ca@valencia: Elimina la branca seleccionada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
ca@valencia: Llença («Drop»)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, show)
en: Show the contents of the stash
ca@valencia: Mo&stra el contingut de la modificació temporal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, show)
en: Show
ca@valencia: Mostra
