kdevquickopen - en to ca@valencia translation catalogue (38 entries)

en: Documentation in the %1
ca@valencia: Documentació a la %1

en: Not available any more: %1
ca@valencia: Ja no està disponible: %1

en: Not available any more
ca@valencia: Ja no està disponible

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
ca@valencia: Retorna: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
ca@valencia: Fitxer: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines d'obertura ràpida

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
ca@valencia: Projecte %1

en: Not parsed yet
ca@valencia: Encara no s'ha analitzat

en: none
ca@valencia: cap

en: Functions
ca@valencia: Funcions

en: Project
ca@valencia: Projecte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QuickOpenWidget)
en: Quick Open
ca@valencia: Obertura ràpida

en: &Quick Open
ca@valencia: Obertura &ràpida

en: Quick Open &File
ca@valencia: Obri ràpidament un &fitxer

en: Quick Open &Class
ca@valencia: Obri ràpidament una &classe

en: Quick Open &Function
ca@valencia: Obri ràpidament una &funció

en: Quick Open &Already Open File
ca@valencia: Obri ràpidament un fitxer &ja obert

en: Quick Open &Documentation
ca@valencia: Obri ràpidament una &Documentació

en: Quick Open &Actions
ca@valencia: Obri ràpidament les &accions

en: Jump to Declaration
ca@valencia: Salta a la declaració

en: Jump to Definition
ca@valencia: Salta a la definició

en: Embedded Quick Open
ca@valencia: Obertura ràpida incrustada

en: Next Function
ca@valencia: Funció següent

en: Previous Function
ca@valencia: Funció anterior

en: Outline
ca@valencia: Contorn

en: Includes
ca@valencia: Capçaleres

en: Includers
ca@valencia: Incloses a

en: Currently Open
ca@valencia: Obert actualment

en: Files
ca@valencia: Fitxers

en: Documentation
ca@valencia: Documentació

en: Actions
ca@valencia: Accions

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
ca@valencia: Obertura ràpida...

en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
ca@valencia: Cerca fitxers, classes, funcions i més, permetent-vos navegar ràpidament pel codi font.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
ca@valencia: Cerca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
ca@valencia: Obert

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
ca@valencia: &Àmbits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
ca@valencia: elements:
