libkldap5 - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: No LDAP Support...
uk: Немає підтримки LDAP...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
uk: Під час фази ініціалізації з’єднання сталася помилка.

en: Cannot set protocol version to %1.
uk: Неможливо встановити версію протоколу до %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
uk[0]: Не вдається встановити тайм-аут у %1 секунду.
uk[1]: Не вдається встановити тайм-аут у %1 секунди.
uk[2]: Не вдається встановити тайм-аут у %1 секунд.
uk[3]: Не вдається встановити тайм-аут у %1 секунду.

en: Could not set CA certificate file.
uk: Не вдалося встановити файл сертифіката CA.

en: Invalid TLS require certificate mode.
uk: Некоректна вимога TLS щодо режиму сертифікації.

en: Could not set TLS require certificate mode.
uk: Не вдалося встановити запитаний TLS режим сертифікації.

en: Could not initialize new TLS context.
uk: Не вдалося ініціалізувати новий контекст TLS.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
uk: Немає підтримки TLS в бібліотеках клієнта LDAP.

en: Cannot set size limit.
uk: Не вдається встановити обмеження на розмір.

en: Cannot set time limit.
uk: Не вдається встановити обмеження на час.

en: Cannot initialize the SASL client.
uk: Неможливо започаткувати клієнт SASL.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
uk: Бібліотеку зібрано без підтримки LDAP. Будь ласка, зберіть libkldap ще раз з клієнтськими бібліотеками OpenLDAP (або сумісними з ними), або надішліть скаргу особі, що готувала пакунок вашого дистрибутива.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
uk: Не вдалося отримати доступ до сервера. Будь ласка, виконайте повторне налаштування.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
uk: Додавання вузла

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Activities
uk: Простори дій

en: Show only ldap server on current activity
uk: Показувати лише сервер LDAP з поточного простору дій

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
uk: Зміна вузла

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
uk: Хочете вилучити запис для вузла «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Remove Host
uk: Вилучення вузла

[ctx: @label:textbox]
en: Check all servers that should be used:
uk: Позначте всі сервери, які слід використовувати:

[ctx: @action:button]
en: &Add Host…
uk: &Додати вузол…

[ctx: @action:button]
en: &Edit Host…
uk: &Змінити вузол…

[ctx: @action:button]
en: &Remove Host
uk: &Вилучити вузол

en: User:
uk: Користувач:

en: Bind DN:
uk: DN для прив'язки:

en: Realm:
uk: Область:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Host:
uk: Вузол:

en: Port:
uk: Порт:

en: LDAP version:
uk: Версія LDAP:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
uk: Типовий

en: Size limit:
uk: Обмеження розміру:

en:  sec
uk:  с

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
uk: Типовий

en: Time limit:
uk: Обмеження часу:

en: No paging
uk: Без розбиття на сторінки

en: Page size:
uk: Розмір сторінки:

[ctx: @action:button]
en: Query Server
uk: Опитати сервер

en: Filter:
uk: Фільтр:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
uk: Немає

en: Security:
uk: Захист:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
uk: Анонімна

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
uk: Проста

en: Authentication:
uk: Розпізнавання:

en: SASL mechanism:
uk: Механізм SASL:

[ctx: @title:window]
en: Check server
uk: Перевірка сервера

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
uk: Опитування LDAP

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
uk: Невідома помилка під час спроби встановлення зв’язку із %1
