XBMC Main - en to be_by translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
be_by: Рэжым

[ctx: #30005]
en: Small
be_by: Невялікі

[ctx: #30006]
en: Default
be_by: Прадвызначана

[ctx: #30007]
en: Big
be_by: Вялікі

[ctx: #30009]
en: Speed
be_by: Хуткасць

[ctx: #30012]
en: Default
be_by: Прадвызначана

[ctx: #30013]
en: Fast
be_by: Хуткасць
