XBMC Main - en to cs_cz translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Visualisation showing a rotating 3D Spectrum Analyzer
cs_cz: Vizualizace zobrazující rotující 3D spektrální analyzátor

[ctx: Addon Description]
en: Spectrum is a Visualisation showing a rotating 3D Spectrum Analyzer rendered in  that moves to the beat of the music creating a wave effect across the spectrum grid.[CR]It also has settings to adjust the spectrum bar height, Its speed, and how the bars are rendered (solid, points, wire frame) and is a nice light weight, low cpu useage visualisation that looks great
cs_cz: Spectrum je vizualizace zobrazující rotující 3D spektrální analyzátor rendrovaný v , který se pohybuje v rytmu hudby a vytváří vlnový efekt napříč spektrální mřížkou.[CR]Obsahuje také nastavení pro přizpůsobení výšky sloupců spektra, rychlosti a způsobu vykreslení (vyplněný, body, drátový model). Je to velmi lehká vizualizace s nízkou zatíží CPU, která vypadá skvěle

[ctx: #30000]
en: Mode
cs_cz: Režim

[ctx: #30001]
en: Filled
cs_cz: Vypněný

[ctx: #30002]
en: Wireframe
cs_cz: Drátový model

[ctx: #30003]
en: Points
cs_cz: Body

[ctx: #30004]
en: Bar Height
cs_cz: Výška sloupce

[ctx: #30005]
en: Small
cs_cz: Malá

[ctx: #30006]
en: Default
cs_cz: Výchozí

[ctx: #30007]
en: Big
cs_cz: Velká

[ctx: #30008]
en: Very Big
cs_cz: Velmi velká

[ctx: #30009]
en: Speed
cs_cz: Rychlost

[ctx: #30010]
en: Very Slow
cs_cz: Velmi pomalu

[ctx: #30011]
en: Slow
cs_cz: Pomalu

[ctx: #30012]
en: Default
cs_cz: Výchozí

[ctx: #30013]
en: Fast
cs_cz: Rychle

[ctx: #30014]
en: Very Fast
cs_cz: Velmi rychle
