XBMC Main - en to my translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
my: အခြေအနေ

[ctx: #30001]
en: Filled
my: ဖြည့်စွက်မည်

[ctx: #30002]
en: Wireframe
my: အခြေခံဖွဲ့စည်းမှု

[ctx: #30003]
en: Points
my: အမှတ်များ

[ctx: #30004]
en: Bar Height
my: ဘား အမြင့်

[ctx: #30005]
en: Small
my: သေးငယ်သော

[ctx: #30006]
en: Default
my: မူလအတိုင်း

[ctx: #30007]
en: Big
my: ကြီးမားသော

[ctx: #30008]
en: Very Big
my: ပို၍ကြီးမားသော

[ctx: #30009]
en: Speed
my: အမြန်နှုန်း

[ctx: #30010]
en: Very Slow
my: ပို၍နှေးသော

[ctx: #30011]
en: Slow
my: နှေးသော

[ctx: #30012]
en: Default
my: မူလအတိုင်း

[ctx: #30013]
en: Fast
my: အမြန်

[ctx: #30014]
en: Very Fast
my: ပို၍မြန်သော
