XBMC Main - en to sq_al translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
sq_al: Mënyra

[ctx: #30001]
en: Filled
sq_al: Plotësuar

[ctx: #30003]
en: Points
sq_al: Pikë

[ctx: #30004]
en: Bar Height
sq_al: Naltësija e kallëpit

[ctx: #30005]
en: Small
sq_al: Të vogël

[ctx: #30006]
en: Default
sq_al: Prezgjedhuar

[ctx: #30007]
en: Big
sq_al: I madh

[ctx: #30008]
en: Very Big
sq_al: Shumë i madh

[ctx: #30009]
en: Speed
sq_al: Shpejtësia

[ctx: #30010]
en: Very Slow
sq_al: Shumë ngadal

[ctx: #30011]
en: Slow
sq_al: Ngadal

[ctx: #30012]
en: Default
sq_al: Prezgjedhuar

[ctx: #30013]
en: Fast
sq_al: Shpejt

[ctx: #30014]
en: Very Fast
sq_al: Shumë i shpejtë
