XBMC Main - en to am translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
am: ዘዴ

[ctx: #30001]
en: Filled
am: ተሞልቷል

[ctx: #30002]
en: Wireframe
am: የሽቦ ክፈፍ

[ctx: #30003]
en: Points
am: ነጥቦች

[ctx: #30004]
en: Bar Height
am: የባሩ እርዝመት

[ctx: #30005]
en: Small
am: ትንሽ

[ctx: #30006]
en: Default
am: ነባር

[ctx: #30007]
en: Big
am: ትልቅ

[ctx: #30008]
en: Very Big
am: በጣም ትልቅ

[ctx: #30009]
en: Speed
am: ፍጥነት

[ctx: #30010]
en: Very Slow
am: በጣም በዝግታ

[ctx: #30011]
en: Slow
am: በዝግታ

[ctx: #30012]
en: Default
am: ነባር

[ctx: #30013]
en: Fast
am: በፍጥነት

[ctx: #30014]
en: Very Fast
am: በጣም በፍጥነት
