XBMC Main - en to uk translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
uk: Режим

[ctx: #30001]
en: Filled
uk: Заповнений

[ctx: #30002]
en: Wireframe
uk: Контури

[ctx: #30003]
en: Points
uk: Крапки

[ctx: #30004]
en: Bar Height
uk: Висота стовпчика

[ctx: #30005]
en: Small
uk: Мала

[ctx: #30006]
en: Default
uk: За промовчанням

[ctx: #30007]
en: Big
uk: Велика

[ctx: #30008]
en: Very Big
uk: Дуже велика

[ctx: #30009]
en: Speed
uk: Швидкість

[ctx: #30010]
en: Very Slow
uk: Дуже повільно

[ctx: #30011]
en: Slow
uk: Повільно

[ctx: #30012]
en: Default
uk: За промовчанням

[ctx: #30013]
en: Fast
uk: Швидкість

[ctx: #30014]
en: Very Fast
uk: Дуже швидко
