liferea - en to sk translation catalogue (359 entries)

en: Feed Reader
sk: Čítačka kanálov

en: Liferea Feed Reader
sk: Liferea - čítačka kanálov

en: This feed is discontinued. It's no longer available. Liferea won't update it anymore but you can still access the cached headlines.
sk: Tento kanál je zrušený. Nie je dostupný. Liferea ho nabudúce nebude aktualizovať ale môžete stále pristupovať k uloženým článkom.

en: The last update of this subscription failed!<br/><b>HTTP error code <xsl:value-of select="httpErrorCode"/>: <xsl:value-of select="httpError"/></b>
sk: Posledná aktualizácia tohto prihlásenia zlyhala!<br/><b>HTTP kód chyby <xsl:value-of select="httpErrorCode"/>: <xsl:value-of select="httpError"/></b>

en: There were errors while parsing this feed!
sk: Počas parsovania tohto kanálu tu boli chyby!

en: Parser Error Details
sk: Podrobnosti chyby parsera

en: Details
sk: Podrobnosti

en: There were errors while filtering this feed!
sk: Počas filtrovania tohto kanálu tu boli chyby!

en: Filter Error Details
sk: Podrobnosti chyby filtru

en: Feed:
sk: Kanál:

en: Source:
sk: Zdroj:

en: Publisher
sk: Vydavateľ

en: Copyright
sk: Autorské právo

en: children with
sk: dieťa s

en: unread headlines
sk: neprečítané články

en: Folder:
sk: Priečinok:

en: Source
sk: Zdroj

en: Feed
sk: Kanál

en: Filed under
sk: Zaradené pod

en: Author
sk: Autor

en: Shared by
sk: Zdielané cez

en: Via
sk: Cez

en: Related
sk: Príbuzné

en: Also posted in
sk: Tiež poslané v

en: Creator
sk: Tvorca

en: Comments
sk: Komentáre

en: Updating...
sk: Aktualizuje sa...

en: Section
sk: Sekcia

en: Department
sk: Odelenie

en: News Bin:
sk: Archív:

en: Add items to this news bin by selecting "Copy to News Bin" from the item list context menu.
sk: Pridať články do tohto archívu vybraním položky "Kopírovať do archívu" so zoznamu kontextovej ponuky.

en: Search Folder:
sk: Priečinok hľadania:

en: Browser command failed: %s
sk: Zlyhal príkaz prehliadača: %s

en: Starting: "%s"
sk: Spúšťa sa: "%s

note: unauthorized
en: Authorization Error
sk: Chyba autorizácie

en: Cannot create cache directory "%s"!
sk: Nemôže byť vytvorený priečinok cache "%s"!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
sk: Dnes, %l:%M %p

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
sk: Včera %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates older than 2 days but not older than a week, reorder format codes as necessary
en: %a %l:%M %p
sk: %a, %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
sk: %d. %b, %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
sk: %d. %b. %Y

en: "%s" is not a valid enclosure type config file!
sk: "%s" nie je platný typ prílohy konfiguračného súboru!

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
sk: XML chyba počas čítania OPML súboru! Nemohol byť importovaný "%s"!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
sk: Prázdny dokument! OPML dokument "%s" by nemal byť prázdny keď je importovaný.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
sk: "%s" nie je platný OPML dokument! Liferea nemôže importovať tento súbor!

en: Imported feed list
sk: Zoznam dôležitých článkov

en: Import Feed List
sk: Importovať zoznam kanálov

en: Import
sk: Importovať

en: Error while exporting feed list!
sk: Chyba počas exportovania zoznamu kanálov!

en: Feed List exported!
sk: Zoznam kanálov bol exportovaný!

en: Export Feed List
sk: Exportovať zoznam kanálov

en: Export
sk: Exportovať

en: <p>Could not detect the type of this feed! Please check if the source really points to a resource provided in one of the supported syndication formats!</p>XML Parser Output:<br /><div class='xmlparseroutput'>
sk: <p>Nepodarilo sa zistiť typ tohto kanálu! Prosím, skontrolujte, či zdrojnaozaj ukazuje na zdroje uvedené v jednom z formátov podporovaných konzorciom!</p>Výstup XML analyzátora:<br /><div class='xmlparseroutput'>

en: "%s" updated...
sk: "%s" aktualizovaný...

en: "%s" is not available
sk: "%s" je nedostupný

en: XML error while reading feed! Feed "%s" could not be loaded!
sk: XML chyba počas čítania kanálu! Kanál "%s" nemohol byť nahratý!

en: Empty document!
sk: Prázdny dokument!

en: Invalid XML!
sk: Neplatný XML!

en: Source points to HTML document.
sk: Zdroj ukazuje na HTML dokument.

en: Could not determine the feed type.
sk: Nepodarilo sa určiť typ kanálu.

en: STATE
sk: STAV

en: Show version information and exit
sk: Vypíše informácie o verzii a skončí

en: Print debugging messages of all types
sk: Vypíše správy ladenia všetkých typov

en: Print debugging messages for the cache handling
sk: Vypíše správy ladenia pre ovládanie cache

en: Print debugging messages of the database handling
sk: Vypíše správy ladenia ovládania databázy

en: Print debugging messages of all GUI functions
sk: Vypíše správy ladenia všetkých GUI funkcíí

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.xhtml
sk: Povolí ladenie HTML vykresľovania. Zakaždým ako Liferea vykreslí HTML výstup, tak bude tiež generovaný HTML výpis do ~/.cache/liferea/output.xhtml

en: Print debugging messages of all network activity
sk: Vypíše správy ladenia všetkej sieťovej aktivity

en: Print debugging messages of all parsing functions
sk: Vypíše správy ladenia všetkých spracúvajúcich funkcií

en: Print debugging messages when a function takes too long to process
sk: Vypíše správy ladenia keď spracovanie funkcie trvá dlho

en: Print debugging messages when entering/leaving functions
sk: Vypíše správy ladenia keď sa vchádza/vychádza z funkcíí

en: Print debugging messages of the feed update processing
sk: Vypíše správy ladenia postupu aktualizácie kanálov

en: Print verbose debugging messages
sk: Vypíše rozsiahle správy ladenia

en: Print debugging messages for the given topic
sk: Vypíše správy ladenia pre zadanú tému

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
sk: Požiadavka na aktualizáciu bolas zrušená

en: Unable to resolve destination host name
sk: Nepodarilo sa preložiť názov cieľového hostiteľa

en: Unable to resolve proxy host name
sk: Nepodarilo sa preložiť názov proxy hostiteľa

en: Unable to connect to remote host
sk: Nepodarilo sa pripojiť k vzdialenému hostiteľovi

en: Unable to connect to proxy
sk: Nepodarilo sa pripojiť k proxy

en: A network error occurred, or the other end closed the connection unexpectedly
sk: Vyskytla sa chyba siete, alebo druhá strana zavrela neočakávane pripojenie

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
sk: Zdroj bol natrvalo presunutý na nové miesto

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
sk: Nemáte oprávnenie sťahovať tento kanál. Aktualizujte, prosím, vaše prihlasovacie meno a heslo v okne vlastností kanálu.

en: Payment required
sk: Požadovaná platba

en: You're not allowed to access this resource
sk: Nemáte povolený prístup k tomuto zdroju

en: Resource Not Found
sk: Zdroj nebol nádjený

en: Method Not Allowed
sk: Metóda nie je povolená

en: Not Acceptable
sk: Neprijateľný

en: Proxy authentication required
sk: Požadované overenie proxy

en: Request timed out
sk: Čas požiadavky vypršal

en: Gone. Resource doesn't exist. Please unsubscribe!
sk: Beznádejné. Zdroj neexistuje. Odhláste sa, prosím!

en: There was an internal error in the update process
sk: Bola tu vnútorná chyba v aktualizačnom procese

en: Feed not available: Server requested unsupported redirection!
sk: Kanál nie je dostupný: Server požadoval nepodporované presmerovanie!

en: Client Error
sk: Chyba klienta

en: Server Error
sk: Chyba serveru

en: An unknown networking error happened!
sk: Nastala neznáma chyba sieťovania!

note: SQL condition builder function	in-memory check function	feedlist.opml rule id           rule menu label         positive menu option    negative menu option    has param ==================================================================================================================================
en: Item
sk: Článok

en: does contain
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahujes

en: Item title
sk: Názov článku

en: Item body
sk: Telo článku

en: Read status
sk: Stav prečítaný

en: is unread
sk: neprečítaný

en: is read
sk: prečítaný

en: Flag status
sk: Stav emblému

en: is flagged
sk: označený

en: is unflagged
sk: neoznačený

en: included
sk: zahrnutý

en: not included
sk: nezahrnutý

en: Category
sk: Kategória

en: is set
sk: je nastavené

en: is not set
sk: nie je nastavené

en: Feed title
sk: Názov kanálu

en: Subscription "%s" is already being updated!
sk: Prihlásenie "%s" je už aktualizované!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
sk: Prihlásenie "%s" bolo zrušené. Liferea ho nebude nabudúce aktualizovať!

en: Updating favicon for "%s"
sk: Aktualizuje sa favicon pre "%s"

en: There was a problem while reading this subscription. Please check the URL and console output.
sk: Bol tu problém počas čítania tohto prihlásenia. Skontrolujte, prosím, URL a výstup v konzole.

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
sk: URL "%s" sa zmenilo natrvalo a bolo aktualizované

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
sk: "%s" je zrušený. Liferea ho nebude nabudúce aktualizovať!

en: "%s" has not changed since last update
sk: "%s" sa nezmenil od poslednej aktualizácie

en: Updating "%s"
sk: Aktualizuje sa "%s"

en: %s exited with status %d
sk: %s skončil so stavom %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
sk: Chyba: Nepodarilo sa otvoriť rúru "%s"

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
sk: Chyba: Nemohol byť otvorený súbor "%s"

en: Error: There is no file "%s"
sk: Chyba: Nie je tam žiadny súbor "%s"

en: New Search Folder
sk: Nový priečinok hľadania

en: [There were more errors. Output was truncated!]
sk: [Je tu viac chýb. Výstup bol skrátený!]

en: XML Parser: Could not parse document:
sk: XML parser: Nemohol byť parsovaný dokument:

en: Attachments
sk: Prílohy

note: The following literals are the enclosure list size units
en:  Bytes
sk:  Bajtov

note: update list title
en: %d attachment | %d attachments
sk[0]: %d príloh
sk[1]: %d príloha
sk[2]: %d prílohy

en: Choose File
sk: Zvolte súbor

en: Couldn't find pixmap file: %s
sk: Nemohol byť nájdený súbor pixmap: %s

en:  (%d new) |  (%d new)
sk[0]:  (%d nových)
sk[1]:  (%d nový)
sk[2]:  (%d nové)

en: %d unread%s | %d unread%s
sk[0]: %d neprečítaných%s
sk[1]: %d neprečítaný%s
sk[2]: %d neprečítané%s

en: Help Topics
sk: Témy pomocníka

en: Quick Reference
sk: Rýchla príručka

en: FAQ
sk: Často kladené otázky

en: _Subscriptions
sk: Prihlá_senia

en: Update _All
sk: Aktualizovať _všetko

en: Updates all subscriptions.
sk: Aktualizuje všetky prihlásenia.

en: Mark All As _Read
sk: Označiť všetko ako p_rečítané

en: Marks read every item of every subscription.
sk: Označí všetky články zo všetkých prihlásení ako prečítané.

en: _Import Feed List...
sk: _Importovať zoznam kanálov...

en: Imports an OPML feed list.
sk: Importuje OPML zoznam kanálov.

en: _Export Feed List...
sk: _Exportovať zoznam kanálov...

en: Exports the feed list as OPML.
sk: Exportuje zoznam kanálov ako OPML.

en: _Quit
sk: _Koniec

en: _Feed
sk: _Kanál

en: Remove _All Items
sk: Odstrániť _všetky články

en: Removes all items of the currently selected feed.
sk: Odstráni všetky články z práve vybratého kanálu.

en: _Item
sk: Č_lánok

note: No tooltip here as it really hinders usability to have it flashing when skimming through items using "Next Unread"!
en: _Next Unread Item
sk: Ďa_lší neprečítaný článok

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Increase Text Size
sk: Zväčš_iť veľkosť písma

en: Increases the text size of the item view.
sk: Zväčší veľkosť písma v zobrazenom článku.

en: _Decrease Text Size
sk: Z_menšiť veľkosť textu

en: Decreases the text size of the item view.
sk: Zmenší veľkosť písma v zobrazenom článku.

en: _Tools
sk: Nás_troje

en: _Update Monitor
sk: Monitor akt_ualizácií

en: Show a list of all feeds currently in the update queue
sk: Zobraziť zoznam všetkých kanálov, ktoré sú práve v rade na aktualizáciu

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: Edit Preferences.
sk: Upraviť predvoľby.

en: S_earch
sk: _Hľadať

en: Search All Feeds...
sk: Hľadať vo všetkých článkoch...

en: Show the search dialog.
sk: Zobrazí dialóg hľadania.

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: View help for this application.
sk: Zobraziť pomocníka pre túto aplikáciu.

en: _Quick Reference
sk: _Rýchla príručka

en: View a list of all Liferea shortcuts.
sk: Zobraziť zoznam všetkých skratiek programu Liferea.

en: _FAQ
sk: Často k_ladené otázky

en: View the FAQ for this application.
sk: Zobraziť Často kladené otázky pre túto aplikáciu.

en: _About
sk: _O programe

en: Shows an about dialog.
sk: Zobrazí dialóg o programe.

en: _Normal View
sk: _Normálny pohľad

en: Set view mode to mail client mode.
sk: Nastaví režim zobrazenia na režim poštového klienta.

en: _Wide View
sk: P_ohľad na šírku

en: Set view mode to use three vertical panes.
sk: Nastaví režim zobrazenia s použitím troch zvislých častí.

en: _Combined View
sk: _Kombinovaný pohľad

en: Set view mode to two pane mode.
sk: Nastaví režim zobrazenia na režim s dvomi časťami.

en: _Reduced Feed List
sk: _Redukovať zoznam kanálov

en: Hide feeds with no unread items.
sk: Skryť kanály, ktoré neobsahujú neprečítané články.

en: _New Subscription...
sk: _Nové prihlásenie...

en: Adds a subscription to the feed list.
sk: Pridá prihlásenie do zoznamu kanálov.

en: New _Folder...
sk: Nový _priečinok...

en: Adds a folder to the feed list.
sk: Pridá priečinok do zoznamu kanálov.

en: New S_earch Folder...
sk: Nový priečinok _hľadania...

en: Adds a new search folder to the feed list.
sk: Pridá nový priečinok hľadania do zoznamu kanálov.

en: New _Source...
sk: Nový _zdroj...

en: Adds a new feed list source.
sk: Pridá nový zdroj zoznamu kanálov.

en: New _News Bin...
sk: _Nový archív...

en: Adds a new news bin.
sk: Pridá archív.

en: _Mark Items Read
sk: _Označiť články ako prečítané

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
sk: Označí všetky články ako prečítané vo vybranom uzli zoznamu kanálov / v zozname článkov.

en: _Update
sk: Akt_ualizovať

en: Updates the selected subscription or all subscriptions of the selected folder.
sk: Aktualizuje vybrané prihlásenie alebo všetky prihlásenia vo vybranom priečinku.

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: Opens the property dialog for the selected subscription.
sk: Otvorí dialóg vlastností pre vybrané prihlásenie.

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: Removes the selected subscription.
sk: Odstráni vybrané prihlásenie.

en: Toggle _Read Status
sk: Prepnúť stav p_rečítaný

en: Toggles the read status of the selected item.
sk: Prepne stav prečítaný vybraného článku.

en: Toggle Item _Flag
sk: Prepnúť _emblém článku

en: Toggles the flag status of the selected item.
sk: Prepne stav emblému vybraného článku.

en: R_emove
sk: O_dstrániť

en: Removes the selected item.
sk: Odstráni vybraný článok.

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
sk: Zadajte používateľské meno a heslo pre "%s" (%s):

en: Unknown source
sk: Neznámy zdroj

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
sk: Liferea je v odpojenom režime. Nie je možná žiadna aktualizácia.

en: This item has no link specified!
sk: Tento článok nemá špecifikovaný odkaz!

en: No item has been selected
sk: Neboli vybrané články

en: *** No title ***
sk: *** Žiadny názov ***

en: Date
sk: Dátum

en: Headline
sk: Článok

en: You must select a feed to delete its items!
sk: Musíte vybrať kanál ak chcete odstrániť jeho články!

en: Copy to News Bin
sk: Kopírovať do archívu

en: R_emove Item
sk: O_dstrániť článok

en: Open Enclosure...
sk: Otvoriť prílohu...

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Copy Link Location
sk: Kopírovať umiestnenie odkazu

en: _Work Offline
sk: P_racovať odpojený

en: _Update All
sk: Akt_ualizovať všetko

en: _Show Liferea
sk: _Zobraziť program Liferea

en: _Update Folder
sk: Akt_ualizovať priečinok

en: _New
sk: _Nový

en: New _Subscription...
sk: Nové prihlá_senie...

en: New S_ource...
sk: Nový zdr_oj...

en: _Mark All As Read
sk: _Označiť všetko ako prečítané

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: GNOME default
sk: GNOME predvolené

en: Text below icons
sk: Text pod ikonami

en: Text beside icons
sk: Text vedľa ikon

en: Icons only
sk: Len ikony

en: Text only
sk: Len text

en: minutes
sk: minút

en: hours
sk: hodín

en: days
sk: dní

en: Space
sk: Medzera

en: <Ctrl> Space
sk: <Ctrl> Medzera

en: <Alt> Space
sk: <Alt> Medzera

en: Manual
sk: Vlastný

en: Type
sk: Typ

en: Deleting entry
sk: Odstraňuje sa položka

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť "%s" a jeho obsah?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť "%s"?

en: Deletion Confirmation
sk: Potvrdenie odstránenia

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
sk[0]: Poskytovateľ tohto kanálu odporúča interval aktualizácie každých %d minút.
sk[1]: Poskytovateľ tohto kanálu odporúča interval aktualizácie každú minútu.
sk[2]: Poskytovateľ tohto kanálu odporúča interval aktualizácie každé %d minúty.

en: This feed specifies no default update interval.
sk: Tento kanál nemá určený interval aktualizácie.

en: %b %d %H:%M
sk: %d. %b. %H:%M

en: New Subscription
sk: Nové prihlásenie

en: Choose OPML File
sk: Zvoľte OPML súbor

en: New OPML Subscription
sk: Nové OPML prihlásenie

en: No feed list source types found!
sk: Neboli nájdené žiadne typy zdrojov zoznamu kanálov!

en: Source Type
sk: Typ zdroja

en: _Bookmark Link at %s
sk: _Záložkovať odkaz na %s

en: _Copy Link Location
sk: _Kopírovať umiestnenie odkazu

en: _Subscribe...
sk: Prihlá_siť...

en: About
sk: O programe

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
sk: Liferea je agregátor správ pre GTK+

en: Liferea Homepage
sk: Domovská stránka programu Liferea

en: Authentication
sk: Overenie

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: User_name:
sk: Používateľské me_no:

en: Note: <i>The username and password will be saved to your Liferea feedlist file without using encryption.</i>
sk: Poznámka: <i>Používateľské meno a heslo bude uložené vo vašom Liferea súbore so zoznamom kanálov bez použitia šifrovania.</i>

en: _Browse
sk: P_rehliadať

en: _Do this automatically for enclosures like this from now on.
sk: O_dteraz to robiť automaticky pre prílohy ako táto.

en: Add Google Reader Account
sk: Pridať účet Google Reader

en: Please enter your Google Reader account settings.
sk: Vložte, prosím, vaše nastavenia účtu Google Reader.

en: _Password
sk: _Heslo

en: _Username (Email)
sk: Po_užívateľské meno (E-mail)

en: normal view
sk: normálny pohľad

en: wide view
sk: pohľad na šírku

en: View Headlines
sk: Zobraziť články

en: combined view
sk: kombinovaný pohľad

en: Headlines
sk: Články

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: _Folder name:
sk: _Názov priečinku:

en: Create News Bin
sk: Vytvoriť archív

en: _News Bin Name:
sk: _Názov archívu:

en: Source Type:
sk: Typ zdroja:

en: _Command
sk: P_ríkaz

en: _Local File
sk: _Miestny súbor

en: Select File...
sk: Vybrať súbor...

en: _Source:
sk: Z_droj:

en: _Don't use proxy for download
sk: Ne_používať na sťahovanie proxy

en: Use conversion _filter
sk: Použiť _filter konverzie

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
sk: Liferea môže použiť externé filtrovacie doplnky za účelom prístupu ku kanálom a adresárom v nepodporovaných formátoch.  Pre viac informácií pozrite dokumentáciu.

en: Convert _using:
sk: Konvertovať po_užitím:

en: Source Selection
sk: Výber zdroju

en: Select the source type you want to add...
sk: Vyberte typ zdroju, ktorý chcete pridať...

en: Add OPML/Planet
sk: Pridať OPML/Planet

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
sk: Určite, prosím, lokálny súbor alebo URL ukazujúce na správny OPML zoznam kanálov.

en: _Location
sk: _Umiestnenie

en: _Select File
sk: Vybrať _súbor

en: Liferea Preferences
sk: Predvoľby Liferea

en: Default _number of items per feed to save:
sk: Predvole_ný počet ukladaných článkov na kanál:

en: Default Feed Refresh _Interval:
sk: Predvolený _interval obnovovania kanálu:

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
sk: Poznámka: <i>Nezabudnite, prosím, nastaviť rozumný čas obnovenia. Zvyčajne je to mrhanie šírkou pásma obnovovať kanály viac ako každú hodinu.</i>

en: Feeds
sk: Kanály

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
sk: _Zobraziť články všetkých vnorených kanálov, keď je vybraný priečinok.

en: _Hide read items.
sk: Skryť _prečítané články.

en: _Update all favicons now
sk: Akt_ualizovať všetky favicony teraz

en: Folders
sk: Priečinky

en: _Skim through articles with:
sk: Pre_skakovať články pomocou:

en: _Post Bookmarks to
sk: _Posielať záložky do

en: Open links in Liferea's _window.
sk: Otvoriť odkazy v ok_ne programu Liferea.

en: _Disable Javascript.
sk: Za_kázať Javascript.

en: _Enable browser plugins.
sk: _Povoliť doplnky prehliadača.

en: _Browser:
sk: P_rehliadač:

en: Browser
sk: Prehliadač

en: _Hide toolbar.
sk: _Skryť panel nástrojov.

en: Toolbar _button labels:
sk: Popisy _tlačidiel v paneli nástrojov:

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
sk: _Automaticky zistiť (GNOME alebo prostredie)

en: _No Proxy
sk: Žiadne pr_oxy

en: _Manual Setting:
sk: _Ručné nastavenie:

en: Proxy _Host:
sk: _Hostiteľ proxy:

en: Proxy _Port:
sk: _Port proxy:

en: Use Proxy Au_thentication
sk: Použiť proxy ov_erenie

en: Proxy _Username:
sk: Po_užívateľské meno proxy:

en: Proxy Pass_word:
sk: _Heslo proxy:

en: _Download using
sk: _Stiahnuť použitím

en: Enclosures
sk: Prílohy

en: Subscription Properties
sk: Vlastnosti prihlásenia

en: Feed _Name:
sk: _Názov kanálu:

en: _Use global default update interval.
sk: Po_užiť globálny predvolený interval aktualizácie.

en: _Feed specific update interval of
sk: Š_pecifický interval aktualizácie kanálu

en: _Don't update this feed automatically.
sk: Ne_aktualizovať tento kanál automaticky.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
sk: Poskytovateľ tohto kanálu odporúča interval aktualizácie každých %d minút.

en: General
sk: Všeobecné

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
sk: Nastavenia cache

en: _Default cache settings
sk: Pre_dvolené nastavenia cache

en: Di_sable cache
sk: _Zakázať cache

en: _Unlimited cache
sk: Neo_bmedzená cache

en: _Number of items to save:
sk: Počet uklada_ných článkov:

en: Archive
sk: Archivácia

en: Use HTTP _authentication
sk: Použiť HTTP ov_erenie

en: Download
sk: Sťahovanie

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
sk: _Automaticky stiahnuť všetky prílohy tohto kanálu.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
sk: Pri vybratí článku automaticky otvoriť odkaz na č_lánok v nastavenom prehliadači.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
sk: Ignorovať kanály s _komentármi pre toto prihlásenie.

en: _Mark downloaded items as read.
sk: _Označiť stiahnuté články ako prečítané.

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Rename
sk: Premenovať

en: _New Name:
sk: _Nový názov:

en: Search Folder Properties
sk: Vlastnosti priečinku hľadania

en: Search _Name:
sk: _Názov hľadania:

en: A_ny Rule Matches
sk: Akékoľv_ek pravidlo sa musí zhodovať

en: _All Rules Must Match
sk: Všet_ky pravidlá sa musia zhodovať

en: Advanced Search
sk: Pokročilé hľadanie

en: _Search Folder...
sk: Priečinok _hľadania...

en: Search All Feeds
sk: Hľadať vo všetkých článkoch

en: _Advanced...
sk: _Pokročilé...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
sk: Začne vyhľadávanie zadaného textu vo všetkých kanáloch. Výsledok hľadania sa zobrazí v zozname článkov.

en: _Search for:
sk: Vy_hľadávanie:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
sk: Zadajte hľadaný reťazec, ktorý by mal program Liferea nájsť v titulku článku alebo v jeho obsahu.

en: Advanced...
sk: Pokročilé...

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
sk: Pre automatické objavenie kanálu zadajte umiestenie webovej stránky alebo zadajte presné umiestnenie kanálu, ak ho poznáte.

en: _Username
sk: Po_užívateľské meno

en: Update Monitor
sk: Monitor aktualizácií
