seahorse - en to sr translation catalogue (637 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
sr: Ne pokreći Morskog konjića kao uslužni program

en: couldn't fork process
sr: ne mogu da razdelim proces

en: couldn't create new process group
sr: ne mogu da napravim novu grupu procesa

en: Encryption Daemon (Seahorse)
sr: Uslužni program za šifrovanje (Morski konjić)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
sr: Nevažeći ili neprepoznat tip ključa: %s

en: This keytype is not supported: %s
sr: Tip ovog ključa nije podržan: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
sr: Podrška za ovu mogućnost nije uključena tokom izgradnje programa

en: Invalid or unrecognized key: %s
sr: Nevažeći ili neprepoznat ključ: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sr: Potpisan od strane <i><key id='%s'/> <b>ističe</b></i> na %s.

en: Invalid Signature
sr: Nevažeći potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sr: Potpisan od strane <i><key id='%s'/></i> <b>ističe</b> dana %s .

en: Expired Signature
sr: Istekao potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sr: Potpisan od strane <i><key id='%s'/> <b>Opozvan</b></i> dana %s.

en: Revoked Signature
sr: Opozvan potpis

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Potpisan od strane <i><key id='%s'/></i> dana %s.

en: Good Signature
sr: Dobar potpis

en: Signing key not in keyring.
sr: Ključ koji treba potpisati nije u privesku.

en: Unknown Signature
sr: Nepoznat potpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sr: Loš ili falsifikovan potpis. Potpisani podaci su modifikovani.

en: Bad Signature
sr: Loš potpis

en: Couldn't verify signature.
sr: Ne mogu da potvrdim potpis.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
sr: Nevažeći ili nepoznat potpisnik: %s

en: Key is not valid for signing: %s
sr: Ključ nije važeći za potpisivanje: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
sr: Nevažeći ili nepoznat primalac: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
sr: Ključ nije važeći primalac za  šifrovanje: %s

en: No recipients specified
sr: Nema navedenih primaoca

en: Invalid key type for decryption: %s
sr: Nevažeći tip ključa za dešifrovanje: %s

en: Please set clearuri
sr: Postavite clearuri

en: Please set crypturi
sr: Postavite crypturi

en: Error opening clearuri
sr: clearuri ne može da se otvori

en: No signer specified
sr: Potpisnik nije naveden

en: Invalid key type for verifying: %s
sr: Nevažeći tip ključa za verifikovanje: %s

en: Invalid key id: %s
sr: Nevažeći IB ključa: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
sr: Lista URI-ja servera ključeva za pretragu udaljenih PGP ključeva. U kasnijim verzijama ime za prikaz se može dodati, pridodajući razmak i zatim ime.

en: Auto Retrieve Keys
sr: Automatski preuzeti ključeve

en: Auto Sync Keys
sr: Automatski sinhronizovati ključeve

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
sr: Kontroliše vidljivost kolone za rok u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
sr: Kontroliše vidljivost kolone za poverenje u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
sr: Kontroliše vidljivost kolone za tip u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
sr: Kontroliše vidljivost kolone za ispravnost u upravljaču ključevima.

en: Enable DNS-SD sharing
sr: Omogućiti DNS-SD deljenje

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
sr: Omogućava DNS-SD (Apple Bonjour) deljenje ključeva. Mora biti pokrenut uslužni program Morskog konjića sa ugrađenom podrškom za HKP i DNS-SD.

en: ID of the default key
sr: IB podrazumevanog ključa

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
sr: Ako je postavljen na tačno, tada će datoteke šifrovane pomoću seahorse-a biti ASCII oklopno šifrovani.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
sr: Ukoliko je postavljeno, onda će se podrazumevani ključ uvek dodavati u spisak primalaca sa šifrovanjem.

en: Last key server search pattern
sr: Poslednji šablon pretrage servera ključeva

en: Last key servers used
sr: Poslednji serveri ključeva su iskorišćeni.

en: Last key used to sign a message.
sr: Upotrebljen poslednji ključ za potpisivanje poruke.

en: PGP Key servers
sr: PGP serveri ključeva

en: Publish keys to this key server.
sr: Objaviti ključeve na ovom serveru ključeva.

en: Show expires column in key manager
sr: Prikaži kolonu za rok u upravljaču ključevima

en: Show trust column in key manager
sr: Prikaži kolonu za poverenje u upravljaču ključevima

en: Show type column in key manager
sr: Prikaži kolonu za tip u upravljaču ključevima

en: Show validity column in key manager
sr: Prikaži kolonu za ispravnost u upravljaču ključevima

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
sr: Navesti kolonu po kojoj treba sortirati prozor primalaca. Kolone su: ’ime’ i ’IB’. Staviti ’-’ ispred imena kolone za sortiranje po opadajućem redosledu.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
sr: Kolone po kojima treba sortirati glavni prozor urednika ključeva za Morskog konjića. Moguće kolone su: „name“ (ime), „id“ (IB), „validity“ (ispravnost), „expires“ (vreme isteka), „trust“ (poverenje), i „type“ (vrsta). Staviti ’-’ ispred imena kolone da bi sortirali po opadajućem redosledu.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
sr: IB poslednjeg tajnog ključa iskorišćenog za potpisivanje poruke.

en: The column to sort the recipients by
sr: Po kojoj koloni ređati primaoce

en: The column to sort the seahorse keys by
sr: Po kojoj koloni ređati ključeve morskog konja

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
sr: Server ključeva na koji treba objaviti PGP ključeve. Ili isprazniti da bi zaustavili objavljivanje PGP ključeva.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
sr: Poslednji server ključeva na osnovu kog je izvršena pretraga ili je prazno za upotrebu svih servera ključeva.

en: The last search pattern searched for against a key server.
sr: Poslednja šema pretrage servera ključeva.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
sr: Ovo određuje podrazumevani ključ koji će se koristiti za određene operacije, prvenstveno za potpisivanje.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
sr: Bili ili ne ključevi trebaju automatski biti preuzeti sa servera ključeva.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
sr: Bili ili ne modifikovani ključevi trebaju automatski biti sinhronizovani sa podrazumevanim serverima ključeva.

en: Whether to always encrypt to default key
sr: Da li da uvek šifruje prema uobičajenom ključu

en: Whether to use ASCII Armor
sr: Da li da koristi ASCII oklop

en: Add Password Keyring
sr: Dodaj privezak za lozinku

en: New Keyring Name:
sr: Novo ime za privezak:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
sr: Izaberite ime za novi privezak. Biće vam zatražena lozinka za otključavanje.

en: The host name or address of the server.
sr: Ime udaljenog računara ili adresa servera.

en: Couldn't add keyring
sr: Ne mogu da dodam privezak

en: Add Password
sr: Dodaj lozinku

en: _Description:
sr: _Opis:

en: _Keyring:
sr: _Privezak:

en: _Password:
sr: _Lozinka:

en: _Show Password
sr: Prikaži l_ozinku

en: Web Password
sr: Lozinka za veb

en: Network Password
sr: Lozinka za mrežu

en: Password
sr: Lozinka

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
sr: Da li sigurno želite da izbrišete lozinku „%s“?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
sr[0]: Da li sigurno želite da izbrišete %d lozinku?
sr[1]: Da li sigurno želite da izbrišete %d lozinke?
sr[2]: Da li sigurno želite da izbrišete %d lozinki?
sr[3]: Da li sigurno želite da izbrišete lozinku?

en: Access a network share or resource
sr: Pristupiti sadržaju deljenom na mreži ili resursima

en: Access a website
sr: Pristupi veb stranici

en: Unlocks a PGP key
sr: Otključava PGP ključ

en: Unlocks a Secure Shell key
sr: Otključava ključ osiguranog komandnog okruženja

en: Saved password or login
sr: Sačuvana lozinka ili prijava

en: Network Credentials
sr: Akreditivi mreže

en: Couldn't change password.
sr: Ne mogu da promenim šifru.

en: Couldn't set description.
sr: Ne mogu da postavim opis.

en: Couldn't set application access.
sr: Ne mogu da postavim pristup aplikaciji.

en: <b>Password:</b>
sr: <b>Lozinka:</b>

en: <b>Path:</b>
sr: <b>Putanja:</b>

en: <b>Permissions:</b>
sr: <b>Dozvole:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
sr: <b>Tehnički detalji:</b>

en: Applications
sr: Aplikacije

en: Details
sr: Detalji

en: Key
sr: Ključevi

en: Key Properties
sr: Osobine ključeva

en: Login:
sr: Prijava:

en: Show pass_word
sr: Prikaži _lozinku

en: Type:
sr: Tip:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
sr: Upotreba:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
sr: _Čitaj

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
sr: _Piši

[ctx: infinitive]
en: _Delete
sr: _Obriši

en: Listing passwords
sr: Spisak lozinki

en: Passwords: %s
sr: Lozinke: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
sr: <b>Lozinke:</b> %s

en: Password Keyring
sr: Privezak za lozinke

en: Used to store application and network passwords
sr: Koristilo se da uskladišti lozinke programa i mreže

en: Stored Password
sr: Sačuvane lozinke

en: Safely store a password or secret.
sr: Sigurno čuva lozinke ili tajne.

en: Couldn't unlock keyring
sr: Ne mogu da otključam privezak za ključeve

en: Couldn't lock keyring
sr: Ne mogu da zaključam privezak za ključeve

en: Couldn't set default keyring
sr: Ne mogu da postavim podrazumevani privezak za ključeve

en: Couldn't change keyring password
sr: Ne mogu da promenim lozinku proveska za ključeve

en: _Lock
sr: _Zaključaj

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
sr: Zaključaj skladište lozinki tako da je potrebna glavna lozinka da bi mu pristupili.

en: _Unlock
sr: _Otključaj

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
sr: Otključaj skladište lozinki sa glavnom lozinkom tako da se može koristiti.

en: _Set as default
sr: _Postavi kao podrazumevano

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
sr: Programi uglavnom skladište nove lozinke u podrazumevanom privesku.

en: Change _Password
sr: Izmeni _lozinku

en: Change the unlock password of the password storage keyring
sr: Izmeni lozinku za otključavanje priveska za lozinke

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
sr: Da li sigurno želite da izbrišete „%s“ privezak?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
sr: Napravljeno:

en: Keyring
sr: Privezak za ključeve

en: Keyring Properties
sr: Osobine priveska

en: _Name:
sr: _Ime

en: Access to the key ring was denied
sr: Pristup privesku je odbijen

en: The gnome-keyring daemon is not running
sr: Uslužni program Priveska za ključeve nije pokrenut

en: The key ring has already been unlocked
sr: Privezak je već otključan

en: No such key ring exists
sr: Ne postoji takav privezak

en: Couldn't communicate with key ring daemon
sr: Ne mogu da se povežem sa uslužnim programom priveska

en: The item already exists
sr: Stavka već postoji

en: Internal error accessing gnome-keyring
sr: Interna greška pri pristupanju gnome-keyring-u

en: Saving item...
sr: Čuvam stavku...

en: Deleting item...
sr: Brišem stavku...

en: Deleting keyring...
sr: Brišem privezak...

en: Listing password keyrings
sr: Spisak privezaka za lozinke

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
sr: Nijedan ključ za šifrovanje nije nađen sa kojim bi se obavila zahtevana operacija.  Program <b>Lozinke i ključevi šifrovanja</b> će sada biti pokrenut da biste mogli da ili napravite ključ ili uvezete postojeći.

en: All Keys
sr: Svi ključevi

en: Selected Recipients
sr: Izabrani primaoci

en: Search Results
sr: Rezultati pretrage

note: Filter Label
en: Search _for:
sr: Pretraga za:

en: None (Don't Sign)
sr: Nijedan (ne potpisivati)

en: Sign this message as %s
sr: Potpisati poruku kao %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
sr: Potpi_sati poruku kao:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
sr: Ime

note: The keyid column
en: Key ID
sr: IB ključa

en: Display flags
sr: Oznake za prikazivanje

en: Displayed date and/or time properties
sr: Prikazane osobine datuma i/ili vremena

en: Lazy mode
sr: Lenji režim

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
sr: Lenji režim ne normalizuje unesene vrednosti za datum i vreme

en: Year
sr: Godina

en: Displayed year
sr: Prikazana godina

en: Month
sr: Mesec

en: Displayed month
sr: Prikazani mesec

en: Day
sr: Dan

en: Displayed day of month
sr: Prikazani dan u mesecu

en: Hour
sr: Sat

en: Displayed hour
sr: Prikazani sat

en: Minute
sr: Minut

en: Displayed minute
sr: Prikazani minut

en: Second
sr: Sekunda

en: Displayed second
sr: Prikazana sekunda

en: Lower limit year
sr: Donja granica godine

en: Year part of the lower date limit
sr: Deo za godine donje granice datuma

en: Upper limit year
sr: Gornja granica godine

en: Year part of the upper date limit
sr: Deo za godine gornje granice datuma

en: Lower limit month
sr: Donja granica meseca

en: Month part of the lower date limit
sr: Deo za mesece donje granice datuma

en: Upper limit month
sr: Gornja granica meseca

en: Month part of the upper date limit
sr: Deo za mesece gornje granice datuma

en: Lower limit day
sr: Donja granica dana

en: Day of month part of the lower date limit
sr: Deo za dan u mesecu donje granice datuma

en: Upper limit day
sr: Gornja granica dana

en: Day of month part of the upper date limit
sr: Deo za dan u mesecu gornje granice datuma

en: Lower limit hour
sr: Donja granica sata

en: Hour part of the lower time limit
sr: Deo za sate donje granice vremena

en: Upper limit hour
sr: Gornja granica sata

en: Hour part of the upper time limit
sr: Deo za sate gornje granice vremena

en: Lower limit minute
sr: Donja granica minuta

en: Minute part of the lower time limit
sr: Deo za minute donje granice vremena

en: Upper limit minute
sr: Gornja granica minuta

en: Minute part of the upper time limit
sr: Deo za minute gornje granice vremena

en: Lower limit second
sr: Donja granica sekundi

en: Second part of the lower time limit
sr: Deo za sekunde donje granice vremena

en: Upper limit second
sr: Gornja granica sekundi

en: Second part of the upper time limit
sr: Deo za sekunde gornje granice vremena

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
sr: calendar:week_start:1

en: Date
sr: Datum

en: Enter the date directly
sr: Unesite datum direktno

en: Select Date
sr: Odaberi datum

en: Select the date from a calendar
sr: Odaberite datum iz kalendara

en: Time
sr: Vreme

en: Enter the time directly
sr: Unesite vreme direktno

en: Select Time
sr: Odaberi vreme

en: Select the time from a list
sr: Odaberite vreme iz liste

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
sr: 24hr: ne

en: AM
sr: prepodne

en: PM
sr: popodne

en: File is not a valid .desktop file
sr: Ovo nije ispravna .desktop datoteka

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sr: Nije poznato izdanje „%s“ desktop datoteke

en: Starting %s
sr: Pokrećem %s

en: Application does not accept documents on command line
sr: Program ne prihvata dokumente iz komandne linije

en: Unrecognized launch option: %d
sr: Nepoznata opcija pri pokretanju: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sr: Ne mogu da prosledim adresu dokumenta u „Type=Link“ unos desktop datoteke

en: Not a launchable item
sr: Ne možete da pokrenete ovu stavku

en: Disable connection to session manager
sr: Onemogući vezu sa upravnikom sesije

en: Specify file containing saved configuration
sr: Odaberite datoteku koja sadrži sačuvana podešavanja

en: FILE
sr: DATOTEKA

en: Specify session management ID
sr: Odaberite IB upravnika sesije

en: ID
sr: IB

en: Session management options:
sr: Mogućnosti upravnika sesije:

en: Show session management options
sr: Prikaži mogućnosti upravnika sesije

en: Add Key Server
sr: Dodaj server ključeva

en: Key Server Type:
sr: Tip servera ključeva:

en: The port to access the server on.
sr: Port kojim se može pristupiti serveru.

en: initial temporary item
sr: početna privremena stavka

en: Key Imported | Keys Imported
sr[0]: Ključ je uvežen
sr[1]: Ključ je uvežen
sr[2]: Ključevi su uveženi
sr[3]: Ključ je uvežen

en: Imported %i key | Imported %i keys
sr[0]: Uvezen %i ključ
sr[1]: Uvezen %i ključ
sr[2]: Uvezeno %i ključeva
sr[3]: Uvezen %i ključ

en: Imported a key for | Imported keys for
sr[0]: Uvežen ključ za
sr[1]: Uvežen ključ za
sr[2]: Uveženi ključevi za
sr[3]: Uvežen ključ za

en: Notification Messages
sr: Obaveštajne poruke

en: Symmetric Key
sr: Simetrični ključ

en: Public Key
sr: Javni ključ

en: Private Key
sr: Privatni ključ

en: Credentials
sr: Akreditivi

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
sr: Identitet

en: Passphrase
sr: Lozinka

en: Password:
sr: Lozinka:

en: Confirm:
sr: Potvrdi:

en: Not a valid Key Server address.
sr: Nevažeća adresa servera ključeva.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
sr: Za pomoć se obratite vašem administratoru sistema ili administratoru servera ključeva.

en: Custom
sr: Uobičajeni

en: None: Don't publish keys
sr: Nijedan: Nemoj objavljivati ključeve

en: Automatically retrieve keys from _key servers
sr: Automatski preuzmi ključeve sa servera _ključeva

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
sr: Automatski sinhronizuj _modifikovane ključeve sa serverima ključeva

en: Key Servers
sr: Serveri ključeva

en: Preferences
sr: Podešavanja

en: _Find keys via:
sr: _Pronađi ključ preko:

en: _Publish keys to:
sr: _Objavi ključeve na:

en: Progress Title
sr: Naslov napredovanja

en: Unavailable
sr: Nedostupno

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Key Data
sr: Podaci ključa

en: Multiple Keys
sr: Višestruki ključevi

en: Couldn't run file-roller
sr: Ne mogu da pokrenem „file-roller“

en: Couldn't package files
sr: Ne mogu da upakujem datoteke

en: The file-roller process did not complete successfully
sr: Upravljač arhivom nije ispravno okončan

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
sr: Sve datoteke ključeva

en: All files
sr: Sve datoteke

en: Archive files
sr: Arhive

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sr: <b>Datoteka već postoji.</b>
    
    Želite li da je prepišete novom?

en: _Replace
sr: Prepiši

en: Unknown
sr: Nepoznato

[ctx: Validity]
en: Never
sr: Nikad

en: Marginal
sr: Površno

en: Full
sr: Potpuno

en: Ultimate
sr: Najveće

en: Disabled
sr: Onemogućeno

en: Revoked
sr: Povučen

en: Could not display help: %s
sr: Ne mogu da prikažem pomoć: %s

en: Expiration Date:
sr: Datum isteka:

en: Generate a new subkey
sr: Napravi novi podključ

en: If key never expires
sr: Ako ključ nikad ne ističe

en: Key _Length:
sr: _Dužina ključa:

en: Key _Type:
sr: _Tip ključa:

en: Length of Key
sr: Dužina ključa

en: Never E_xpires
sr: Nikad ne is_tiče

en: Add User ID
sr: Dodaj IB korisnika

en: Create the new user ID
sr: Napravi novi IB korisnika

en: Full _Name:
sr: Ime i _prezime:

en: Key Co_mment:
sr: Ko_mentar ključa:

en: Must be at least 5 characters long
sr: Mora biti dužine bar 5 znakova

en: Optional comment describing key
sr: Neobavezna primedba za opis ključa

en: Optional email address
sr: Neobavezna adresa e-pošte

en: _Email Address:
sr: Adresa _e-pošte:

en: C_hange
sr: P_romeniti

en: Revoke key
sr: Povuci ključ

en: _Never expires
sr: _Nikad ne ističe

en: Couldn't add subkey
sr: Ne mogu da dodam podključ

en: Add subkey to %s
sr: Dodaj podključ za %s

en: DSA (sign only)
sr: DSA (samo potpis)

en: ElGamal (encrypt only)
sr: ElGamal (samo šifrovanje)

en: RSA (sign only)
sr: RSA (samo potpis)

en: RSA (encrypt only)
sr: RSA (samo šifrovanje)

en: Couldn't add user id
sr: Ne mogu da dodam IB korisnika

en: Add user ID to %s
sr: Dodaj IB korisnika u %s

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sr: Dešifrovanje nije uspelo. Verovatno nemate ključ za dešifrovanje.

en: Invalid expiry date
sr: Nevažeći datum isteka

en: The expiry date must be in the future
sr: Datum isteka mora biti u budućnosti

en: Couldn't change expiry date
sr: Ne mogu da promenim datum isteka

en: Expiry: %s
sr: Ističe: %s

en: PGP Key
sr: PGP ključ

en: Used to encrypt email and files
sr: Koristi se za šifrovanje e-pošte i datoteka

en: Couldn't generate PGP key
sr: Ne mogu da generišem PGP ključ

en: Passphrase for New PGP Key
sr: Lozinka za novi PGP ključ

en: Enter the passphrase for your new key twice.
sr: Dvaput unesite lozinku za novi ključ.

en: Couldn't generate key
sr: Ne mogu da napravim ključ

en: Generating key
sr: Stvaranje ključa

en: Wrong password
sr: Pogrešna lozinka

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
sr: Ovo je treći put da ste uneli pogrešnu lozinku. Pokušajte ponovo.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
sr: <big><b>Fotografija je previše velika</b></big>
    Preporučena veličina fotografije na vašem ključu je %d x %d piksela.

en: _Don't Resize
sr: _Nemoj menjati veličinu

en: _Resize
sr: _Promeni veličinu

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
sr: Ova datoteka nije slika, ili je neprepoznata vrsta slike.

en: All image files
sr: Sve slike

en: All JPEG files
sr: Sve JPEG datoteke

en: Choose Photo to Add to Key
sr: Izaberite sliku za pridodavanje ključu

en: Couldn't add photo
sr: Ne mogu da dodam sliku

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
sr: Ne mogu da učitam datoteku. Moguće da je u neodgovarajućem formatu

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
sr: Da li sigurno želite da uklonite trenutnu sliku iz vašeg ključa?

en: Couldn't delete photo
sr: Ne mogu da izbrišem sliku

en: Couldn't revoke subkey
sr: Ne mogu da povučem podključ

en: Revoke: %s
sr: Povuci: %s

en: No reason
sr: Nema razloga

en: No reason for revoking key
sr: Nema razloga za povlačenje ključa

en: Compromised
sr: Kompromitovan

en: Key has been compromised
sr: Ključ je kompromitovan

en: Superseded
sr: Prevaziđen

en: Key has been superseded
sr: Ključ je prevaziđen

en: Not Used
sr: Nije korišćen

en: Key is no longer used
sr: Ključ nije više u upotrebi

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
sr: Upravo ćete dodati %s kao povlačenje za %s. Ova operacija se ne može opozvati! Da li sigurno želite da nastavite?

en: Couldn't add revoker
sr: Ne mogu da dodam opozivača

en: This key was already signed by
    "%s"
sr: Ovaj ključ je već potpisao
    „%s“

en: Couldn't sign key
sr: Ne mogu da potpišem ključ

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
sr: Nema ključeva upotrebljivih za potpisivanje

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
sr: Nemate ličnih PGP ključeva koji bi se mogli iskoristiti da ukažu na vaše poverenje ovom ključu.

en: Wrong passphrase.
sr: Pogrešna lozinka.

en: Enter new passphrase for '%s'
sr: Unesite novu lozinku za „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
sr: Unesite lozinku za „%s“

en: Enter new passphrase
sr: Unesite novu lozinku

en: Enter passphrase
sr: Unesite propusnu frazu

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
sr[0]: Učitao sam %d ključ
sr[1]: Učitao sam %d ključa
sr[2]: Učitao sam %d ključeva
sr[3]: Učitao sam ključ

en: Loading Keys...
sr: Učitavam ključeve...

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
sr: Nevažeći podaci ključa (nedostaju UID-i). Ovo se može desiti ako je datum na računaru podešen unapred ili ako nedostaje samopotpis.

en: Importing Keys
sr: Uvoženje ključeva

en: Exporting Keys
sr: Izvoženje ključeva

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
sr: Pretraga nije bila dovoljno specifična. Server '%s' je pronašao previše ključeva.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
sr: Ne mogu da se povežem sa serverom '%s': %s

en: Searching for keys...
sr: Tražim ključeve...

en: Uploading keys...
sr: Slanje ključeva...

en: Retrieving keys...
sr: Preuzimanje ključeva...

en: Searching for keys on: %s
sr: Tražim ključeve na: %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
sr: Povezivanje na: %s

en: HTTP Key Server
sr: HTTP Server ključeva

en: Couldn't communicate with '%s': %s
sr: Ne mogu da se povežem sa '%s': %s

en: Couldn't resolve address: %s
sr: Ne mogu da razrešim adresu: %s

en: Resolving server address: %s
sr: Razrešavanje adrese servera: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
sr: Tražim ključeve koji sadrže '%s'...

en: Searching for key id '%s'...
sr: Tražim IB ključa '%s'...

en: Retrieving remote keys...
sr: Preuzimam udaljene ključeve...

en: Sending keys to key server...
sr: Šaljem ključeve na server ključeva

en: LDAP Key Server
sr: LDAP server ključeva

en: _Sign Key...
sr: _Potpiši ključ...

en: Sign public key
sr: Potpiši javni ključ

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
sr: Da li sigurno želite trajno da uklonite %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
sr: Da li sigurno želite trajno da izbrišete %d ključeve i identitete?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
sr: Da li sigurno želite trajno da izbrišete %d ključeve?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
sr: Da li sigurno želite trajno da izbrišete %d identitete?

en: <b>_Advanced key options</b>
sr: <b>_Napredne opcije ključa</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
sr: PGP ključ vam omogućava da šifrujete e-poštu ili datoteke koje šaljete drugim ljudima.

en: Algorithms here
sr: Ovde staviti algoritme

en: C_reate
sr: Nap_ravi

en: E_xpiration Date:
sr: Datum i_steka:

en: Encryption _Type:
sr: _Tip šifrovanja

en: Generate a new key
sr: Napravi novi ključ

en: Key _Strength (bits):
sr: _Jačina ključa (bitova):

en: Ne_ver Expires
sr: Nika_da ne ističe

en: New PGP Key
sr: Novi PGP ključ

en: _Comment:
sr: _Komentar:

en: Private PGP Key
sr: Privatni PGP ključ

en: Public PGP Key
sr: Javni PGP ključ

en: Expired
sr: Istekao

en: Couldn't change primary user ID
sr: Ne mogu da promenim IB osnovnog korisnika

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
sr: Sigurno želite trajno da uklonite IB korisnika „%s“?

en: Couldn't delete user ID
sr: Ne mogu da uklonim IB korisnika

en: [Unknown]
sr: [Nepoznato]

en: Name/Email
sr: Ime/E-pošta

en: Signature ID
sr: IB potpisa

en: Couldn't change primary photo
sr: Ne mogu da promenim primarnu sliku

en: (unknown)
sr: (nepoznato)

en: This key expired on: %s
sr: Ovaj ključ je istekao: %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
sr: Da li sigurno želite da trajno uklonite podključ %d od %s?

en: Couldn't delete subkey
sr: Ne mogu da obrišem podključ

en: Unable to change trust
sr: ne mogu da promenim poverenje

en: Couldn't export key to "%s"
sr: Ne mogu da izvezem ključ u „%s“

en: Export Complete Key
sr: Izvezi kompletan ključ

en: Couldn't export key.
sr: Ne mogu da izvezem ključ.

[ctx: Expires]
en: Never
sr: Nikad

note: The key type column
en: Type
sr: Tip

en: Created
sr: Napravljen

en: Expires
sr: Ističe

en: Strength
sr: Snaga

en: Good
sr: Dobar

en: <b>Actions</b>
sr: <b>Akcije</b>

en: <b>Comment:</b>
sr: <b>Komentar:</b>

en: <b>Dates</b>
sr: <b>Datumi</b>

en: <b>Email:</b>
sr: <b>E-pošta:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
sr: <b>Otisak</b>

en: <b>Key ID:</b>
sr: <b>IB ključa:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
sr: <b>Imene ključeva i potpisi</b>

en: <b>Photo </b>
sr: <b>Fotografija </b>

en: <b>Technical Details</b>
sr: <b>Tehnički detalji</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
sr: <b>Ovaj ključ je opozvan</b>

en: <b>This key has expired</b>
sr: <b>Ovaj ključ je istekao</b>

en: <b>Type:</b>
sr: <b>Tip:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
sr: <b>Upotreba:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
sr: <b>_Podključevi</b>

en: Add
sr: Dodaj

en: Add a photo to this key
sr: Dodaj fotografiju ovome ključu

en: Change _Passphrase
sr: Promeni _lozinku

en: Decrypt files and email sent to you.
sr: Dešifruj primljene datoteke i e-poštu.

en: Delete
sr: Izbriši

en: Expire
sr: Rok

en: Expires:
sr: Ističe:

en: Export
sr: Izvezi

en: Go to next photo
sr: Pređi na sledeću sliku

en: Go to previous photo
sr: Vrati se na prethodnu sliku

en: Key ID:
sr: IB ključa:

en: Make this photo the primary photo
sr: Postavi ovu sliku za glavnu sliku

en: Names and Signatures
sr: Imena i potpisi

en: Never
sr: Nikad

en: Override Owner _Trust:
sr: Premosti _poverenje vlasnika:

en: Owner
sr: Vlasnik

en: Primary
sr: Primarno

en: Remove this photo from this key
sr: Ukloni ovu sliku iz ovog ključa

en: Revoke
sr: Opozovi

en: Sign
sr: Potpiši

en: Strength:
sr: Jačina:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
sr: Vlasnik ključa je opozvao ključ. Ne može se više koristiti.

en: _Add Name
sr: _Dodaj ime

en: _Export Complete Key:
sr: _Izvezi kompletan ključ:

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
sr: <b>Ime:</b>

en: <b>Dates:</b>
sr: <b>Datumi:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
sr: <b>Otisak:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
sr: <b>Ukaži na poverenje:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
sr: <b>Vaše poverenje za ovaj ključ</b>

en: <b>_Other Names:</b>
sr: <b>_Ostala imena</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
sr: <b>Ljudi koji su potpisali ovaj ključ:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
sr: Šifruj datoteku i pošalji vlasniku ključa

en: Fully
sr: Potpuno

en: I trust signatures from '%s' on other keys
sr: Verujem potpisima '%s'-a na drugim ključevima

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
sr: Ako verujete da je „%s“ osoba koja poseduje ovaj ključ, <i>potpišite</i> ključ:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
sr: Ako više ne verujete da „%s“ poseduje ovaj ključ, <i>opozovite</i> vaš potpis:

en: Marginally
sr: Površno

note: Trust column
en: Trust
sr: Poverenje

en: Ultimately
sr: Najveće

en: You _Trust the Owner:
sr: _Verujete vlasniku:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
sr: Vaše poverenje je ručno specificirano u jezičku <i>Detalji</i>.

en: _Only display the signatures of people I trust
sr: Prikazuj _samo potpise ljudi kojima verujem

en: _Revoke Signature
sr: _Opozovi potpis

en: _Sign this Key
sr: _Potpiši ovaj ključ

en: Subkey %d of %s
sr: Podključ %d od %s

en: Optional description of revocation
sr: Neobavezan opis za povlačenje

en: Re_voke
sr: Po_vuci

en: Reason for revoking the key
sr: Razlog za povlačenje ključa

en: _Reason:
sr: _Razlog:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
sr: Nemate ličnih PGP ključeva koji se mogu iskoristiti za potpisivanje dokumenta ili poruke.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
sr: <b>Koliko ste pažljivo proverili ovaj ključ?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
sr: <b>Kako će drugi videeti ovaj potpis:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
sr: <b>Potpiši ključ kao:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
sr: <i>Neformalno:</i> znači da ste uradili neformalnu verifikaciju da je ključ posedovan od strane osobe koja tvrdi da je njen. Na primer, mogli bi ste da učitate otisak ključa vlasniku, preko telefona.

en: <i>Key Name</i>
sr: <i>Ime ključa</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
sr: <i>Nikako:</i> znači da verujete da ključ poseduje osoba koja koja tvrdi da joj pripada, ali ne možete ili niste verifikovali da je ovo istina

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
sr: <i>Vrlo pažljivo:</i> Izaberite ovo jedino ako ste u potpunosti sigurni da je ovaj ključ originalan.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
sr: Potpisivanjem ukazujete vaše poverenje da ovaj ključ pripada:

en: I can _revoke this signature at a later date.
sr: Mogu _opozvati ovaj potpis kasnijeg datuma.

en: Sign Key
sr: Potpiši ključ

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
sr: Možete upotrebiti identifikaciju fotografijom koja se teško falsifikuje (kao što je pasoš) 
    da biste lično proverili da li je ime na ključu tačno. Takođe bi trebalo da iskoristite e-poštu da proverite da li adresa e-pošte pripada vlasniku.

en: _Casually
sr: N_eformalno

en: _Not at all
sr: _Ne uopšte

en: _Others may not see this signature
sr: _Drugi ne bi mogli videti ovaj potpis

en: _Sign
sr: _Potpiši

en: _Signer:
sr: _Potpisnik:

en: _Very Carefully
sr: _Vrlo pažljivo

en: _Sign message with key:
sr: Potpiši poruku _sa ključem:

en: Certificate
sr: Sertifikat

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
sr: Da li sigurno želite da izbrišete sertifikat ’%s'?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
sr[0]: Da li sigurno želite da uklonite %d uverenje?
sr[1]: Da li sigurno želite da uklonite %d uverenja?
sr[2]: Da li sigurno želite da uklonite %d uverenja?
sr[3]: Da li sigurno želite da uklonite uverenje?

en: Change Passphrase
sr: Promeni lozinku

en: Con_firm Passphrase:
sr: Po_tvrdite lozinku:

en: Confirm new passphrase
sr: Potvrdi novu lozinku

en: New _Passphrase:
sr: Nova _lozinka:

en: Manage your passwords and encryption keys
sr: Uredite vaše lozinke i ključeve šifrovanja

en: Passwords and Encryption Keys
sr: Lozinke i ključevi šifrovanja

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
sr: <b>_Izaberite vrstu stavke za pravljenje:</b>

en: C_ontinue
sr: N_astaviti

en: Create New ...
sr: Napravi novi...

en: Selected %d key | Selected %d keys
sr[0]: Izabran je %d ključ
sr[1]: Izabrana su %d ključa
sr[2]: Izabrano je %d ključeva
sr[3]: Izabran je %d ključ

en: Couldn't import keys
sr: Ne mogu da uvezem ključeve

en: Imported keys
sr: Uvezeni ključevi

en: Importing keys
sr: Uvoženje ključeva

en: Import Key
sr: Uvezi ključ

en: Unrecognized key type, or invalid data format
sr: Neprepoznat tip ključa, ili nevažeći format podataka

en: _Remote
sr: _Daljinski

en: Close this program
sr: Zatvori ovaj program

en: _New...
sr: _Novi...

en: Create a new key or item
sr: Kreiraj novi ključ ili stavku

en: _Import...
sr: _Uvezi...

en: Import from a file
sr: Uvezi iz datoteke

en: Import from the clipboard
sr: Uvezi ključeve iz ostave

en: _Find Remote Keys...
sr: _Pronađi udaljene ključeve...

en: Search for keys on a key server
sr: Pretraži ključeve na serveru ključeva

en: _Sync and Publish Keys...
sr: _Sinhronizuj i objavi ključeve...

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
sr: Objavi i/ili sinhronizujte vaše ključeve sa onima na mreži.

en: T_ypes
sr: T_ipovi

en: Show type column
sr: Prikaži kolonu tipa

en: _Expiry
sr: R_okovi

en: Show expiry column
sr: Prikaži kolonu rokova

en: _Trust
sr: P_overenje

en: Show owner trust column
sr: Prikaži kolonu poverenje vlasnika

en: _Validity
sr: Ispra_vnost

en: Show validity column
sr: Prikaži kolonu validnosti

en: <big><b>First time options:</b></big>
sr: <big><b>Opcije prvog puta:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
sr: Samostalno napravite novi ključ:

en: Import existing keys from a file:
sr: Uvezite postojeće ključeve iz datoteke:

en: My _Personal Keys
sr: Moji _lični ključevi

en: Other _Keys
sr: Ostali _ključevi

en: To get started with encryption you will need keys.
sr: Da biste započeli sa šifrovanjem biće vam potrebni ključevi.

en: _Import
sr: _Uvezi

en: _Passwords
sr: _Lozinke

en: Couldn't export keys
sr: Ne mogu da izvezem ključeve

en: Validity
sr: Ispravnost

note: Expiry date column
en: Expiration Date
sr: Datum isteka

en: Close this window
sr: Zatvori ovaj prozor

en: _Expand All
sr: _Razgranaj sve

en: Expand all listings
sr: Razgranaj sav ispis

en: _Collapse All
sr: _Sažmi sve

en: Collapse all listings
sr: Sažmi sav ispis

en: Remote Keys
sr: Udaljeni ključevi

en: Remote Keys Containing '%s'
sr: Udaljeni ključevi koji sadrže '%s'

en: <b>Key Servers:</b>
sr: <b>Serveri ključeva:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
sr: </b>Deljeni ključevi blizu mene:</b>

en: Find Remote Keys
sr: Pronađi udaljene ključeve

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
sr: Ova opcija pronalazi ključeve za druge na Internetu. Ovi ključeve možete da uvezete u vaš privezak.

en: Where to search:
sr: Gde Tražiti:

en: _Search
sr: _Pretraži

en: _Search for keys containing:
sr: _Traži ključeve koji sadrže:

en: Couldn't publish keys to server
sr: Ne mogu da objavim ključeve na server

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
sr: Ne mogu da preuzmem ključeve sa servera: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
sr[0]: <b>%d ključ je izabran za usaglašavanje</b>
sr[1]: <b>%d ključa su izabrana za usaglašavanje</b>
sr[2]: <b>%d ključeva je izabrano za usaglašavanje</b>
sr[3]: <b>%d ključ je izabran za susaglašavanje</b>

en: Synchronizing keys
sr: Usaglašavanje ključeva

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
sr: Usaglašavam ključeve...

en: Sync Keys
sr: Usaglasi ključeve

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
sr: Ova opcija će objaviti ključeve u vaš privezak, tako da oni budu dostupni drugima na korišćenje. Takođe, pojaviće vam se promene koje su napravili drugi od vremena kada ste primili njihove ključeve.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
sr: Ova opcija će preuzeti sve promene koje su napravili drugi od kako ste primili njihove ključeve. Nijeden server ključeva nije izabran za objavljivanje, tako da vaši ključevi neće biti dostupni drugima.

en: _Key Servers
sr: Serveri _ključeva

en: _Sync
sr: _Sinhronizuj

en: Version of this application
sr: Izdanje programa

en: Encryption Key Manager
sr: Urednik ključeva za šifrovanje

en: Contributions:
sr: Doprinosi:

en: Seahorse Project Homepage
sr: Stranica projekta Seahorse

note: Top menu items
en: _File
sr: _Datoteka

en: _Edit
sr: _Uredi

en: _View
sr: _Pogled

en: _Help
sr: _Pomoć

en: Prefere_nces
sr: Podeša_vanja

en: Change preferences for this program
sr: Promeni podešavanja za ovaj program

en: About this program
sr: O ovmo programu

en: _Contents
sr: _Sadržaj

en: Show Seahorse help
sr: Prikaži pomoć za Morskog konja

en: Export public key
sr: Izvezi javni ključ

en: Exporting keys
sr: Izvoženje ključeva

en: Couldn't retrieve data from key server
sr: ne mogu da preuzmem podatke sa servera ključeva

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
sr: Iskopirani ključevi

en: Retrieving keys
sr: preuzimanje ključeva

en: Couldn't delete.
sr: Ne mogu da obrišem.

en: Deleting...
sr: Brišem...

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
sr: %s je privatni ključ. Da li želite da nastavite?

en: Importing keys from key servers
sr: Uvoženje ključeva sa servera ključeva

en: Show properties
sr: Prikaži osobine

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
sr: _Obriši

en: Delete selected items
sr: Obriši izabrane stavke

en: E_xport...
sr: _Izvezi...

en: Export to a file
sr: Izvezi u datoteku

en: Copy to the clipboard
sr: Kopiraj u ostavu

en: Import selected keys to local key ring
sr: Stavlja izabrane ključeve na lokalni privezak

en: Enter your Secure Shell passphrase:
sr: Unesite vašu lozinku za osigurano komandno okruženje

en: Configure Key for _Secure Shell...
sr: Podesi ključeve osiguranog _komandnog okruženja...

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
sr: Pošalji javni ključ osiguranog komandnog okruženja na drugu mašinu, i omogući prijavljivanja korišćenjem tog ključa.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
sr: Da li sigurno želite trajno da izbrišete ključ osiguranog komandnog okruženja ’%s'?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
sr: Da li sigurno želite trajno da izbrišete %d ključeva osiguranog komandnog okruženja?

en: Secure Shell Key
sr: Ključ osiguranog komandnog okruženja

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
sr: Koristi se za pristup drugim računarima (npr: preko terminala)

en: Couldn't generate Secure Shell key
sr: Ne mogu da napravim ključ osiguranog komandnog okruženja

en: Creating Secure Shell Key
sr: Kreiranje ključa osiguranog okruženja

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
sr: <i>Koristite adresu vaše e-pošte i bilo koji drugi potsetnik koji vam treba za naznaku čemu služi ovaj ključ.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
sr: Ključ osiguranog komandnog okruženja (SSH) vam omogućava da se obezbeđeno povežete na poverljive računare koji koriste (SSH), bez unošenja različite šifre za svaki od njih.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
sr: Ako već postoji računar na kome želite da iskoristite ovaj ključ, možete sada taj računar podesiti da prepoznaje vaš ključ.

en: New Secure Shell Key
sr: Novi ključ osiguranog komandnog okruženja

en: _Create and Set Up
sr: _Napravi i podesi

en: _Just Create Key
sr: _Samo napravi ključ

en: _Key Description:
sr: Opis _ključa:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
sr: (Nečitak ključ osiguranog komandnog okruženja)

en: Invalid
sr: Nevažeće

en: Private Secure Shell Key
sr: Ključ privatnog osiguranog komandnog okruženja

en: Public Secure Shell Key
sr: Ključ javnog osiguranog komandnog okruženja

en: Couldn't rename key.
sr: Ne mogu da preimenujem ključ.

en: Couldn't change authorization for key.
sr: Ne mogu da promenim ovlašćenje za ovaj ključ.

en: Couldn't change passphrase for key.
sr: Ne mogu da promenim lozinku za ključ.

en: <b>Algorithm:</b>
sr: <b>Algoritam:</b>

en: <b>Identifier:</b>
sr: <b>Identifikator:</b>

en: <b>Location:</b>
sr: <b>Lokacija:</b>

en: <b>Name:</b>
sr: <b>Ime:</b>

en: <b>Strength:</b>
sr: <b>Jačina:</b>

en: <b>Trust</b>
sr: <b>Poverenje</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
sr: <i>Ovo jedino važi za '%s'</i> nalog.

en: E_xport Complete Key
sr: I_zvezi kompletan ključ

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
sr: Vlasnik ovog ključa je _autorizovan da se poveže na ovaj računar

en: Used to connect to other computers.
sr: Koristi se za povezivanje na druge računare.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
sr: SSH komanda je neočekivano prekinuta

en: The SSH command failed.
sr: SSH komanda nije uspela da se izvrši

en: Secure Shell key
sr: Ključ osiguranog komandnog okruženja

en: Passphrase:
sr: Lozinka:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
sr: Lozinka udaljenog računara

en: Old Key Passphrase
sr: Stara lozinka ključa

en: Enter the old passphrase for: %s
sr: Unesite staru lozinku za: %s

en: New Key Passphrase
sr: Nova lozinka ključa

en: Enter the new passphrase for: %s
sr: Unesite novu lozinku za: %s

en: Enter Key Passphrase
sr: Unesite propusnu frazu ključa

en: Passphrase for New Secure Shell Key
sr: Lozinka za novi ključ osiguranog komandnog okruženja

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
sr: Unesite lozinku za vaš novi ključ osiguranog komandnog okruženja.

en: Importing key: %s
sr: Uvoženje ključa: %s

en: Importing key. Enter passphrase
sr: Uvoženje ključa.Unesite propusnu frazu

en: No private key file is available for this key.
sr: Nijedan privatni ključ nije dostupan za ovaj ključ.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
sr: Ne mogu da podesim ključeve osiguranog komandnog okruženja na udaljenom računaru.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
sr: Podešavam ključeve osiguranog komandnog okruženja...

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
sr: <i>npr.: fileserver.example.com:port</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
sr: Podesite računar za SSH vezu

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
sr: Da biste koristili ključ osiguranog komandnog okruženja na drugom računaru koji koristi SSH, morate na njemu unapred imati prijavni nalog.

en: _Computer Name:
sr: Ime _računara:

en: _Login Name:
sr: _Prijavno ime:

en: _Set Up
sr: Pode_šavnje
