gettext_activerecord 0.1.0 - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Validation failed: %{error_messages}
cs: Výsledek validace: %{error_messages}

en: %{attribute} is not included in the list
cs: %{attribute} není obsaženo v seznamu možností

en: %{attribute} is reserved
cs: %{attribute} je rezervováno a nemůže být zvoleno

en: %{attribute} is invalid
cs: %{attribute} je chybné

en: %{attribute} doesn't match confirmation
cs: %{attribute} není shodné s potvrzením

en: %{attribute} must be accepted
cs: %{attribute} musí být zaškrtnuto

en: %{attribute} can't be empty
cs: %{attribute} musí být vyplněno

en: %{attribute} can't be blank
cs: %{attribute} musí být vyplněno

en: %{attribute} is too long (maximum is %{count} characters)
cs: %{attribute} je příliš dlouhé (maximum je %{count} znaků)

en: %{attribute} is too short (minimum is %{count} characters)
cs: %{attribute} je příliš krátké (minimum je %{count} znaků)

en: %{attribute} is the wrong length (should be %{count} characters)
cs: %{attribute} má nesprávnou délku (musí mít %{count} znaků)

en: %{attribute} has already been taken
cs: %{attribute} je již použito

en: %{attribute} is not a number
cs: %{attribute} není správné číslo
