gettext_activerecord 0.1.0 - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Validation failed: %{error_messages}
sr: Провера није успела: %{error_messages}

en: %{attribute} is not included in the list
sr: %{attribute} се не налази у листи

en: %{attribute} is reserved
sr: %{attribute} је резервисано

en: %{attribute} is invalid
sr: %{attribute} није исправно

en: %{attribute} doesn't match confirmation
sr: %{attribute} се не слаже са потврдом

en: %{attribute} must be accepted
sr: %{attribute} мора да се прихвати

en: %{attribute} can't be empty
sr: %{attribute} не сме бити празно

en: %{attribute} can't be blank
sr: %{attribute} не сме бити празно

en: %{attribute} is too long (maximum is %{count} characters)
sr: %{attribute} је сувише дугачко (максимум је %{count} карактера)

en: %{attribute} is too short (minimum is %{count} characters)
sr: %{attribute} је сувише кратко (минимум је %{count} карактера)

en: %{attribute} is the wrong length (should be %{count} characters)
sr: %{attribute} је погрешне дужине (треба да има %{count} карактера)

en: %{attribute} has already been taken
sr: %{attribute} је већ заузето

en: %{attribute} is not a number
sr: %{attribute} није број

en: %{attribute} must be greater than %{count}
sr: %{attribute} мора бити веће од %{count}

en: %{attribute} must be greater than or equal to %{count}
sr: %{attribute} мора бити веће или једнако од %{count}

en: %{attribute} must be equal to %{count}
sr: %{attribute} мора бити једнако %{count}

en: %{attribute} must be less than %{count}
sr: %{attribute} мора бити мање од %{count}

en: %{attribute} must be less than or equal to %{count}
sr: %{attribute} мора бити мање или једнако од %{count}

en: %{attribute} must be odd
sr: %{attribute} мора бити непарно

en: %{attribute} must be even
sr: %{attribute} мора бити парно
