libgpg-error 1.10 - en to nl translation catalogue (294 entries)

en: %s: warning: could not recognize %s
nl: %s: waarschuwing: kon %s niet herkennen

en: A counter would wrap
nl: Een teller loopt rond

en: A locale function failed
nl: Een lokale functie is mislukt

en: ASN.1 module not found
nl: ASN.1-module niet gevonden

en: Agent error
nl: Fout met agent

en: Ambiguous name
nl: Dubbelzinnige naam

en: Ambiguous result
nl: Dubbelzinnig resultaat

en: Any source
nl: Elke bron

en: BER error
nl: BER-fout

en: Bad CA certificate
nl: Fout CA-certificaat

en: Bad MPI value
nl: Foute MPI-waarde

en: Bad PIN
nl: Verkeerde PIN

en: Bad PIN method
nl: Verkeerde PIN-methode

en: Bad certificate
nl: Fout certificaat

en: Bad certificate chain
nl: Foute certificaatketting

en: Bad certificate message in handshake
nl: Slecht certificaatbericht in uitwisseling

en: Bad certificate request message in handshake
nl: Slecht verzoek om certificaatbericht in uitwisseling

en: Bad certificate verify message in handshake
nl: Slecht certificaatbericht over verificatie in uitwisseling

en: Bad change cipher message in handshake
nl: Slecht wijzigingsbericht over vercijfering in uitwisseling

en: Bad character in S-expression
nl: Fout teken in S-expressie

en: Bad client hello message in handshake
nl: Slecht hello-bericht van client in uitwisseling

en: Bad client key exchange message in handshake
nl: Slecht sleuteluitwisselingsbericht van client in uitwisseling

en: Bad crypto context
nl: Slechte crypto-context

en: Bad data
nl: Slechte gegevens

en: Bad finished message in handshake
nl: Slecht bericht over beëindiging in uitwisseling

en: Bad hexadecimal character in S-expression
nl: Fout hexadecimaal teken in S-expressie

en: Bad octal character in S-expression
nl: Fout octaal teken in S-expressie

en: Bad passphrase
nl: Ongeldige wachtwoordzin

en: Bad public key
nl: Foute publieke sleutel

en: Bad quotation in S-expression
nl: Foute aanhalingstekens in S-expressie

en: Bad secret key
nl: Foute geheime sleutel

en: Bad server hello done message in handshake
nl: Slecht hello-gedaan-bericht van server in uitwisseling

en: Bad server hello message in handshake
nl: Slecht hello-bericht van server in uitwisseling

en: Bad server key exchange message in handshake
nl: Slecht sleuteluitwisselingsbericht van server in uitwisseling

en: Bad session key
nl: Foute sessiesleutel

en: Bad signature
nl: Onjuiste ondertekening

en: Bad ticket
nl: Slecht ticket

en: Bogus string
nl: Onzintekenreeks

en: Broken public key
nl: Gebroken publieke sleutel

en: Broken secret key
nl: Gebroken geheime sleutel

en: Buffer too short
nl: Buffer is te kort

en: CRL too old
nl: CRL te oud

en: Cannot open keyring
nl: Sleutelring open

en: Card error
nl: Kaartfout

en: Card not initialized
nl: Kaart niet geïnitialiseerd

en: Card not present
nl: Kaart niet aanwezig

en: Card removed
nl: Kaart verwijderd

en: Card reset required
nl: Reset van kaart vereist

en: Certificate expired
nl: Certificaat verlopen

en: Certificate is too large
nl: Certificaat te groot

en: Certificate revoked
nl: Certificaat is ingetrokken

en: Certificate too young
nl: Certificaat te jong

en: Checksum error
nl: Fout in controlesom

en: Close notification received
nl: Melding over sluiten ontvangen

en: Compression or decompression failed
nl: Compressie of decompressie is mislukt

en: Conditions of use not satisfied
nl: Aan voorwaarden voor gebruik wordt niet voldaan

en: Configuration error
nl: Configuratiefout

en: Conflict in the crypto context
nl: Conflict in de crypto-context

en: Conflicting use
nl: Conflicterend gebruik

en: Corrupted protection
nl: Doorbroken bescherming

en: Data not encrypted
nl: Gegevens niet versleuteld

en: Data not processed
nl: Gegevens niet verwerkt

en: Decryption failed
nl: Ontcijfering is mislukt

en: Duplicated key
nl: Dubbele sleutel

en: Duplicated value
nl: Gedupliceerde waarde

en: Element not found
nl: Element niet gevonden

en: Encoding problem
nl: Coderingsprobleem

en: End of file
nl: Einde van bestand

en: Fatal alert message received
nl: Een alarmeringsbericht over iets fataal ontvangen

en: GPG Agent
nl: GPG-agent

en: General Assuan error
nl: Algemene Assuan-fout

en: General IPC error
nl: Algemene IPC-fout

en: General error
nl: Algemene fout

en: Hardware problem
nl: Hardwareprobleem

en: IPC accept call failed
nl: IPC acceptatie-aanroep is mislukt

en: IPC call has been cancelled
nl: IPC-oproep is geannuleerd

en: IPC connect call failed
nl: IPC verbindingsoproep is mislukt

en: IPC parameter error
nl: IPC-parameterfout

en: IPC read error
nl: IPC-leesfout

en: IPC syntax error
nl: IPC-syntaxfout

en: IPC write error
nl: IPC-schrijffout

en: Identifier not found
nl: Identifier niet gevonden

en: Incomplete line
nl: Onvolledige regel

en: Incomplete line passed to IPC
nl: Onvolledige regel naar IPC gestuurd

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Invalid BER
nl: Ongeldige BER

en: Invalid CMS object
nl: Ongeldig CMS-object

en: Invalid CRL
nl: Ongeldige CRL

en: Invalid CRL object
nl: Ongeldig CRL-object

en: Invalid ID
nl: Ongeldige ID

en: Invalid IPC response
nl: Ongeldige IPC-reactie

en: Invalid MAC
nl: Ongeldige MAC

en: Invalid MAC algorithm
nl: Ongeldig MAC-algoritme

en: Invalid OID string
nl: Ongeldige OID-tekenreeks

en: Invalid S-expression
nl: Ongeldige S-expressie

en: Invalid URI
nl: Ongeldige URI

en: Invalid argument
nl: Ongeldig argument

en: Invalid armor
nl: Ongeldige bepantsering

en: Invalid attribute
nl: Ongeldig attribuut

en: Invalid card
nl: Ongeldige kaart

en: Invalid certificate object
nl: Ongeldig certificaatobject

en: Invalid cipher algorithm
nl: Ongeldig versleutelingsalgoritme

en: Invalid cipher mode
nl: Ongeldige versleutelingsmodus

en: Invalid crypto engine
nl: Ongeldige crypto-engine

en: Invalid data
nl: Ongeldige gegevens

en: Invalid digest algorithm
nl: Ongeldig digest-algoritme

en: Invalid elliptic curve
nl: Ongeldige elliptische kromme

en: Invalid encoding method
nl: Ongeldige coderingsmethode

en: Invalid encryption scheme
nl: Ongeldig versleutelingsschema

en: Invalid flag
nl: Ongeldige vlag

en: Invalid handle
nl: Ongeldige handel

en: Invalid index
nl: Ongeldige index

en: Invalid key info
nl: Ongeldige sleutelinformatie

en: Invalid key length
nl: Ongeldige sleutellengte

en: Invalid keyring
nl: Ongeldige sleutelring

en: Invalid length
nl: Ongeldige lengte

en: Invalid length specifier in S-expression
nl: Ongeldige lengtespecificatie in S-expressie

en: Invalid lock object
nl: Ongeldig vergrendelobject

en: Invalid name
nl: Ongeldige naam

en: Invalid object
nl: Ongeldig object

en: Invalid operation code
nl: Ongeldige bewerkingscode

en: Invalid packet
nl: Ongeldig pakket

en: Invalid parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Invalid passphrase
nl: Ongeldige wachtwoordzin

en: Invalid public key algorithm
nl: Ongeldig algoritme voor publieke sleutel

en: Invalid record
nl: Ongeldig record

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Invalid response
nl: Ongeldige reactie

en: Invalid session key
nl: Ongeldige sessiesleutel

en: Invalid signature class
nl: Ongeldige ondertekeningsklasse

en: Invalid signature scheme
nl: Ongeldig ondertekeningsschema

en: Invalid state
nl: Ongeldige status

en: Invalid tag
nl: Ongeldige tag

en: Invalid time
nl: Ongeldige tijd

en: Invalid user ID
nl: Ongeldig gebruiker-ID

en: Invalid value
nl: Ongeldige waarde

en: Invalid value passed to IPC
nl: Ongeldige waarde naar IPC gestuurd

en: Key disabled
nl: Sleutel uitgeschakeld

en: Key expired
nl: Sleutel is verlopen

en: Keyserver error
nl: Fout in sleutelserver

en: Limit reached
nl: Limiet bereikt

en: Line passed to IPC too long
nl: Naar IPC gestuurde regel is te lang

en: Line too long
nl: Regel te lang

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Missing action
nl: Ontbrekende actie

en: Missing certificate
nl: Ontbrekend certificaat

en: Missing client certificate
nl: Ontbrekend certificaat van client

en: Missing issuer certificate
nl: Ontbrekend certificaat van uitgever

en: Missing item in object
nl: Ontbrekend item in object

en: Missing key
nl: Ontbrekende sleutel

en: Missing value
nl: Ontbrekende waarde

en: Nested IPC commands
nl: Geneste IPC-commando's

en: Nested display hints in S-expression
nl: Geneste weergavetips in S-expressie

en: Network error
nl: Netwerkfout

en: No CMS object
nl: Geen CMS-object

en: No CRL known
nl: Geen CRL bekend

en: No PIN given
nl: Geen PIN ingegeven

en: No PKCS15 application
nl: Geen PKCS15-toepassing

en: No SmartCard daemon
nl: Geen SmartCard-daemon

en: No agent running
nl: Er draait geen agent

en: No certificate chain
nl: Geen certificaatketting

en: No cipher algorithm
nl: Geen versleutelingsalgoritme

en: No crypto context
nl: Geen crypto-context

en: No crypto engine
nl: Geen crypto-engine

en: No data
nl: Geen gegevens

en: No data callback in IPC
nl: Geen gegevens terugroep in IPC

en: No dirmngr
nl: Geen dirmngr

en: No input source for IPC
nl: Geen invoerbron voor IPC

en: No inquire callback in IPC
nl: Geen afvraagterugroep in IPC

en: No keyserver available
nl: Geen sleutelserver beschikbaar

en: No output source for IPC
nl: Geen uitvoerbron voor IPC

en: No passphrase given
nl: Geen wachtwoordzin ingegeven

en: No pinentry
nl: Geen pin-item

en: No policy match
nl: Geen overeenkomst met beleid

en: No public key
nl: Geen publieke sleutel

en: No secret key
nl: Geen geheime sleutel

en: No user ID
nl: Geen gebruiker-ID

en: No value
nl: Geen waarde

en: Not DER encoded
nl: Niet met DER gecodeerd

en: Not an IPC client
nl: Geen IPC-client

en: Not an IPC server
nl: Geen IPC-server

en: Not confirmed
nl: Niet bevestigd

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Not initialized
nl: Niet geïnitialiseerd

en: Not locked
nl: Niet vergrendeld

en: Not operational
nl: Niet in werking

en: Not possible with a card based key
nl: Niet mogelijk met een sleutel van een kaart

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not trusted
nl: Niet vertrouwd

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Number is not prime
nl: Nummer is geen priemgetal

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
nl: Vreemde hexadecimale getallen in S-expressie

en: Operation cancelled
nl: Bewerking geannuleerd

en: Operation fully cancelled
nl: Bewerking volledig geannuleerd

en: Operation not yet finished
nl: Bewerking is nog niet beëindigd

en: PIN blocked
nl: PIN geblokkeerd

en: PINs are not synced
nl: PIN's zijn niet gesynchroniseerd

en: Problem starting IPC server
nl: Probleem met opstarten van IPC-server

en: Protocol violation
nl: In strijd met protocol

en: Provided object is too large
nl: Geleverd object is te groot

en: Provided object is too short
nl: Geleverd object is te kort

en: Public key not trusted
nl: Publieke sleutel wordt niet vertrouwd

en: Resources exhausted
nl: Hulpbronnen uitgeput

en: Result truncated
nl: Resultaat is afgekapt

en: S-expression not canonical
nl: S-expressie is niet canoniek

en: Selftest failed
nl: Zelftest is mislukt

en: Signature expired
nl: Handtekening verlopen

en: SmartCard daemon error
nl: SmartCard-daemon-fout

en: String too long in S-expression
nl: Tekenreeks is te lang in S-expressie

en: Success
nl: Succes

en: Syntax error
nl: Syntaxfout

en: Syntax error in URI
nl: Syntaxfout in URI

en: System error w/o errno
nl: Systeemfout zonder foutnr.

en: The MAC does not verify
nl: De MAC komt niet overeen

en: Ticket expired
nl: Ticket is verlopen

en: Time conflict
nl: Tijdconflict

en: Timeout
nl: Tijdslimiet

en: Too many objects
nl: Te veel objecten

en: Too much data for IPC layer
nl: Te veel gegevens voor IPC=laag

en: Tribute to D. A.
nl: Eerbetoon aan D. A.

en: Trust DB error
nl: Fout in vertrouwensDB

en: Unexpected IPC command
nl: Onverwacht IPC-commando

en: Unexpected error
nl: Onverwachte fout

en: Unexpected message
nl: Onverwacht bericht

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
nl: Onverwachte gereserveerde punctuatie in S-expressie

en: Unexpected tag
nl: Onverwachte tag

en: Unknown CMS object
nl: Onbekend CMS-object

en: Unknown IPC command
nl: Onbekend IPC-commando

en: Unknown IPC inquire
nl: Onbekende IPC-afvraging

en: Unknown S-expression
nl: Onbekende S-expressie

en: Unknown algorithm
nl: Onbekend algoritme

en: Unknown command
nl: Onbekend commando

en: Unknown compression algorithm
nl: Onbekend compressie-algoritme

en: Unknown critical extension
nl: Onbekende kritische extensie

en: Unknown elliptic curve
nl: Onbekende elliptische kromme

en: Unknown error code
nl: Onbekende foutcode

en: Unknown extension
nl: Onbekende extensie

en: Unknown host
nl: Onbekende host

en: Unknown identity
nl: Onbekende identiteit

en: Unknown name
nl: Onbekende naam

en: Unknown option
nl: Onbekende optie

en: Unknown packet
nl: Onbekend pakket

en: Unknown source
nl: Onbekende bron

en: Unknown system error
nl: Onbekende systeemfout

en: Unknown version in packet
nl: Onbekende versie in pakket

en: Unmatched display hints
nl: Niet overeenkomende weergavetips

en: Unmatched parentheses in S-expression
nl: Niet overeenkomende haakjes in S-expressie

en: Unspecific Assuan server fault
nl: Ongespecificeerde fout in de Assuan-server

en: Unspecified source
nl: Niet-gespecificeerde bron

en: Unsupported CMS object
nl: Niet-ondersteund CMS-object

en: Unsupported CMS version
nl: Niet-ondersteunde CMS-versie

en: Unsupported CRL version
nl: Niet-ondersteunde CRL-versie

en: Unsupported algorithm
nl: Niet ondersteund algoritme

en: Unsupported certificate
nl: Niet ondersteund certificaat

en: Unsupported encoding
nl: Niet-ondersteunde codering

en: Unsupported operation
nl: Niet-ondersteunde operatie

en: Unsupported protection
nl: Niet ondersteunde bescherming

en: Unsupported protocol
nl: Niet ondersteund protocol

en: Unusable public key
nl: Onbruikbare publieke sleutel

en: Unusable secret key
nl: Onbruikbare geheime sleutel

en: Usage: %s GPG-ERROR [...]
nl: Gebruik: %s GPG-ERROR [...]

en: User defined error code 1
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 1

en: User defined error code 10
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 10

en: User defined error code 11
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 11

en: User defined error code 12
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 12

en: User defined error code 13
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 13

en: User defined error code 14
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 14

en: User defined error code 15
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 15

en: User defined error code 16
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 16

en: User defined error code 2
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 2

en: User defined error code 3
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 3

en: User defined error code 4
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 4

en: User defined error code 5
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 5

en: User defined error code 6
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 6

en: User defined error code 7
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 7

en: User defined error code 8
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 8

en: User defined error code 9
nl: Gebruikergedefinieerde foutcode 9

en: User defined source 1
nl: Gebruikergedefinieerde bron 1

en: User defined source 2
nl: Gebruikergedefinieerde bron 2

en: User defined source 3
nl: Gebruikergedefinieerde bron 3

en: User defined source 4
nl: Gebruikergedefinieerde bron 4

en: Value not found
nl: Waarde niet gevonden

en: Weak encryption key
nl: Zwakke cryptografische sleutel

en: Wrong blob type
nl: Verkeerde blob-type

en: Wrong card
nl: Verkeerde kaart

en: Wrong crypto context
nl: Verkeerde crypto-context

en: Wrong key usage
nl: Verkeerd gebruik van sleutel

en: Wrong public key algorithm
nl: Ongeldig algoritme voor publieke sleutel

en: Wrong secret key used
nl: Foute geheime sleutel gebruikt

en: Zero prefix in S-expression
nl: Nul-prefix in S-expressie

en: dirmngr error
nl: dirmngr-fout

en: pinentry error
nl: pin-item-fout
