libksieve - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Connecting to %1...
ca: S'està connectant amb %1...

en: The connection to the server was lost.
ca: S'ha perdut la connexió amb el servidor.

en: Server identification failed.
ca: Ha fallat la identificació en el servidor.

en: Can not use TLS since the underlying Qt library does not support it.
ca: No es pot usar TLS perquè les biblioteques Qt subjacents no l'admeten.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
ca: S'ha requerit l'encriptatge TLS, però el servidor «Sieve» no ha anunciat el TLS dins les seves funcionalitats.
    Tanmateix, podeu triar intentar iniciar les negociacions TLS, o cancel·lar l'operació.

en: Server Does Not Advertise TLS
ca: El servidor no ha anunciat el TLS

en: &Start TLS nonetheless
ca: &Inicia el TLS igualment

en: &Cancel
ca: &Cancel·la

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
ca: S'ha requerit l'encriptatge TLS, però no està admès pel servidor.

en: Your Sieve server claims to support TLS, but negotiation was unsuccessful.
ca: El servidor «Sieve» reivindica que admet el TLS, però la negociació no ha tingut èxit.

en: Connection Failed
ca: Ha fallat la connexió

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
ca: El servidor sembla que no admet el TLS. Desactiveu el TLS si voleu connectar sense encriptatge.

en: Authenticating user...
ca: S'està autenticant l'usuari...

en: Authentication failed.
ca: Ha fallat en l'autenticació.

[ctx: special command completed]
en: Done.
ca: Fet.

en: Activating script...
ca: S'està activant l'script...

en: There was an error activating the script.
ca: S'ha produït un error en activar l'script.

en: There was an error deactivating the script.
ca: S'ha produït un error en desactivar l'script.

en: Sending data...
ca: S'estan enviant les dades...

en: KIO data supply error.
ca: Error en proporcionar les dades al KIO.

en: Network error.
ca: Error de la xarxa.

en: Verifying upload completion...
ca: S'està verificant la realització de la pujada...

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
ca: L'script no ha pujat correctament.
    Probablement es deu a errors a l'script.
    El servidor ha respost:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
ca: L'script no ha pujat correctament.
    L'script podria contenir errors.

[ctx: data upload complete]
en: Done.
ca: Fet.

en: Retrieving data...
ca: S'estan rebent les dades...

en: Finishing up...
ca: S'està finalitzant...

en: A protocol error occurred while trying to negotiate script downloading.
ca: S'ha produït un error mentre s'intentava negociar la descàrrega de l'script.

[ctx: data retrieval complete]
en: Done.
ca: Fet.

en: Folders are not supported.
ca: Les carpetes no estan permeses.

en: Deleting file...
ca: S'està suprimint el fitxer...

en: The server would not delete the file.
ca: El servidor no pot suprimir el fitxer.

[ctx: file removal complete]
en: Done.
ca: Fet.

en: Cannot chmod to anything but 0700 (active) or 0600 (inactive script).
ca: No es poden canviar els permisos excepte a 0700 (actiu) o 0600 (script inactiu).

en: An error occurred during authentication: %1
ca: S'ha produït un error durant l'autenticació: %1

en: Sieve Authentication Details
ca: Detalls de l'autenticació «Sieve»

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
ca: Si us plau, introduïu els detalls d'autenticació per al vostre compte del «Sieve» (generalment el mateix que per al correu electrònic):

en: A protocol error occurred during authentication.
    Choose a different authentication method to %1.
ca: S'ha produït un error de protocol durant l'autenticació.
    Escolliu un mètode d'autenticació diferent de %1.

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat en l'autenticació.
    Gairebé segur que la contrasenya no és correcta.
    El servidor ha contestat:
    %1

en: A protocol error occurred.
ca: S'ha produït un error en el protocol.
