libpwquality 1.2.4 - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: New %s%spassword:
hu: Új %s%sjelszó:

en: Retype new %s%spassword:
hu: Ismételje meg az új %s%sjelszavát:

en: Sorry, passwords do not match.
hu: Sajnálom, de a jelszavak nem egyeznek.

en: BAD PASSWORD: %s
hu: ROSSZ JELSZÓ: %s

en: Usage: %s [user]
hu: Használat: %s [user]

en:        The command reads the password to be scored from the standard input.
hu:        A parancs kiolvassa a jelszavát hogy pontozhassa a szabványos bemenetről.

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: Could not obtain the password to be scored
hu: Nem elérhető a jelszó a minősítéshez

en: Password quality check failed:
     %s
hu: Jelszó minőségi ellenőrzés meghiúsult:
    %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
hu: Alkalmazása: %s <entrópia-bitek>

en: Memory allocation error when setting
hu: Memória allokációs hiba beállításkor

en: Memory allocation error
hu: Memória allokációs hiba

en: The password is the same as the old one
hu: A jelszó megegyezik a korábbival

en: The password is a palindrome
hu: A jelszó egy palindrom, egy anagramma

en: The password differs with case changes only
hu: A jelszó csak betűcserében tér el

en: The password is too similar to the old one
hu: A jelszó túl hasonló a korábbihoz képest

en: The password contains the user name in some form
hu: A jelszó tartalmazza a felhasználói nevét valamilyen formában

en: The password contains words from the real name of the user in some form
hu: A jelszó szavakat tartalmaz a felhasználó valódi neve alapján bizonyos formában

en: The password contains forbidden words in some form
hu: A jelszó tiltott szavakat tartalmaz bizonyos formában

en: The password contains less than %ld digits
hu: A jelszó kevesebb mint %ld számot tartalmaz

en: The password contains too few digits
hu: A jelszó túl kevés számot tartalmaz

en: The password contains less than %ld uppercase letters
hu: A jelszó kevesebb mint %ld nagybetűt tartalmaz

en: The password contains too few uppercase letters
hu: A jelszó túl kevés nagybetűt tartalmaz

en: The password contains less than %ld lowercase letters
hu: A jelszó kevesebb mint %ld kisbetűt tartalmaz

en: The password contains too few lowercase letters
hu: A jelszó túl kevés kisbetűt tartalmaz

en: The password contains less than %ld non-alphanumeric characters
hu: A jelszó kevesebb mint %ld nem alfanumerikus karaktert tartalmaz

en: The password contains too few non-alphanumeric characters
hu: A jelszó túl kevés nem alfanumerikus karaktert tartalmaz

en: The password is shorter than %ld characters
hu: A jelszó rövidebb mint %ld karakter

en: The password is too short
hu: A jelszó túl rövid

en: The password is just rotated old one
hu: A jelszó újrahasznosított régi, már szerepelt korábban

en: The password contains less than %ld character classes
hu: A jelszó kevesebb mint %ld karaktertípust tartalmaz

en: The password does not contain enough character classes
hu: A jelszó nem tartalmaz megfelelő mennyiségű karaktertípust

en: The password contains more than %ld same characters consecutively
hu: A jelszó rekurzív, többször %ld - tartalmazza ugyanazon karaktereket

en: The password contains too many same characters consecutively
hu: A jelszó ismétlődően tartalmazza ugyanazon a karaktereket

en: The password contains more than %ld characters of the same class consecutively
hu: A jelszó több mint %ld ugyanolyan osztályú ismétlődő karaktert tartalmaz

en: The password contains too many characters of the same class consecutively
hu: A jelszó túl sok ismétlődő, ugyanolyan osztályú karaktert tartalmaz

en: The password contains monotonic sequence longer than %ld characters
hu: A jelszó %ld karakternél hosszabb monoton sorozatot tartalmaz

en: The password contains too long of a monotonic character sequence
hu: A jelszó túl hosszú monoton karaktersorozatot tartalmaz

en: No password supplied
hu: Nincs jelszó megadva

en: Cannot obtain random numbers from the RNG device
hu: Véletlenszerűen generált számok nem elfogadhatóak egy RNG eszközről

en: Password generation failed - required entropy too low for settings
hu: Jelszó generálás sikertelen - a szükséges entrópia túl kevés a beállításokhoz

en: The password fails the dictionary check
hu: A jelszó fennakadt a szótár alapú ellenőrzésen

en: Unknown setting
hu: Ismeretlen beállítás

en: Bad integer value of setting
hu: Rossz egész beállítási érték

en: Bad integer value
hu: Helytelenül beállított egész érték

en: Setting %s is not of integer type
hu: A beállított %s nem egész típus

en: Setting is not of integer type
hu: A beállítás nem egész típus

en: Setting %s is not of string type
hu: A beállítás %s nem szöveges típus

en: Setting is not of string type
hu: Beállítás nem szöveges típus

en: Opening the configuration file failed
hu: A konfigurációs fájl megnyitása nem sikerült

en: The configuration file is malformed
hu: A konfigurációs fájl eltorzult

en: Fatal failure
hu: Végzetes hiba

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba
