Horizon - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
ca: La autentificació ha trobat un problema pel servei d'identitat hagi expirat.

en: Invalid user name or password.
ca: Nom d'usuari o contrasenya no vàlids.

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
ca: S'ha produït un error d'autenticació. Si us plau, prova de nou més tard.

en: Unable to retrieve authorized projects.
ca: No es poden recuperar els projectes autoritzats.

en: You are not authorized for any projects.
ca: No esta autoritzat per a cap projecte.

en: Unable to authenticate to any available projects.
ca: No es pot autenticar als projectes disponibles.

en: Region
ca: Regió

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Domain
ca: Domini
