django_openstack_auth 2.2.1.dev12 - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
ar: حدث خطأ أثناء المصادقة , يرجى اعادة المحاولة لاحقا.

en: Domain
ar: نطاق

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Region
ar: المجال

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
ar: انتهت صلاحية الرمز الموثوق الصادر عن خدمة الهوية

en: Unable to authenticate to any available projects.
ar: لايمكن المصادقة لولوج أيٍّ من المشاريع المتاحة.

en: Unable to retrieve authorized projects.
ar: لايمكن اظهار المشاريع المتاحة.

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: You are not authorized for any projects.
ar: لايوجد لديك تصريح لدخول أي مشروع.
