django_openstack_auth 2.2.1.dev12 - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: An error occurred authenticating. Please try again later.
sr: Greška u proveri autentičnosti. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Domain
sr: Domen

en: Password
sr: Lozinka

en: The authentication token issued by the Identity service has expired.
sr: Token za dokaz autentičnosti dodeljen od servisa za identifikaciju je istekao.

en: Unable to authenticate to any available projects.
sr: Nema projekata za koje je Vaša autentičnost odgovarajuća.

en: Unable to retrieve authorized projects.
sr: Nije moguće dosegnuti autorizovane projekte.

en: User Name
sr: Korisničko ime

en: You are not authorized for any projects.
sr: Vi nemate projekat u kome ste autorizovani.
