linuxmint - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Move up
bg: Нагоре

en: Move down
bg: Надолу

en: Cancel
bg: Отказ

en: Save
bg: Запиши

en: Add
bg: Добавяне

en: Remove
bg: Премахване

en: Edit
bg: Редакция

en: Remove all
bg: Премахване на всички

en: '%s' is already in the list.
bg: '%s' е вече в списъка.

en: Remove?
bg: Премахване?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
bg: Наистина ли искате да премахнете „%s“?

en: Remove all?
bg: Премахване на всички?

en: This will remove all items from the list.
bg: Това действие ще премахне всички елементи от списъка.
