linuxmint - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Move up
hr: Pomakni gore

en: Move down
hr: Pomakni dolje

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Remove all
hr: Ukloni sve

en: '%s' is already in the list.
hr: '%s' je već na popisu.

en: Remove?
hr: Ukloni?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
hr: Sigurno želite ukloniti '%s'?

en: Remove all?
hr: Uklonite sve?

en: This will remove all items from the list.
hr: Ovo će ukloniti sve stavke iz popisa.
