linuxmint - en to ia translation catalogue (13 entries)

en: Move up
ia: Mover supra

en: Move down
ia: Mover infra

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Save
ia: Salvar

en: Add
ia: Adder

en: Remove
ia: Remover

en: Edit
ia: Modificar

en: Remove all
ia: Remover toto

en: '%s' is already in the list.
ia: '%s' es jam in le lista.

en: Remove?
ia: Remover?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
ia: Desira tu vermente remover '%s'?

en: Remove all?
ia: Remover toto?

en: This will remove all items from the list.
ia: Isto removera tote le articulos del lista
