linuxmint - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Move up
is: Færa upp

en: Move down
is: Færa niður

en: Cancel
is: Hætta við

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Remove all
is: Fjarlægja allt

en: '%s' is already in the list.
is: '%s' er þegar á listanum.

en: Remove?
is: Fjarlægja?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
is: Ertu viss um að þú viljir fjarlægja '%s'?

en: Remove all?
is: Fjarlægja allt?

en: This will remove all items from the list.
is: Þetta mun fjarlægja öll atriði af listanum.
