linuxmint - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Move up
ka: ადი მაღლა

en: Move down
ka: ჩადი დაბლა

en: Cancel
ka: გააუქმე

en: Save
ka: შეინახე

en: Add
ka: დაამატე

en: Remove
ka: ამოშალე

en: Edit
ka: ჩაასწორე

en: Remove all
ka: ამოშალე ყველა

en: '%s' is already in the list.
ka: '%s' უკვე არის ჩამონათვალში.

en: Remove?
ka: ამოვშალო?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
ka: დარწმუნებული ხარ რომ გინდა ამოვშალო '%s'?

en: Remove all?
ka: ამოვშალო ყველა?

en: This will remove all items from the list.
ka: ეს ამოშლის ყველა პუნქტს ამ ჩამონათვლიდან.
