linuxmint - en to nb translation catalogue (13 entries)

en: Move up
nb: Flytt opp

en: Move down
nb: Flytt ned

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Save
nb: Lagre

en: Add
nb: Legg til

en: Remove
nb: Fjern

en: Edit
nb: Rediger

en: Remove all
nb: Fjern alle

en: '%s' is already in the list.
nb: %s' er allerede i listen.

en: Remove?
nb: Fjerne?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
nb: Er du sikker på at du vil fjerne '%s'?

en: Remove all?
nb: Fjerne alt?

en: This will remove all items from the list.
nb: Dette vil fjerne alt fra listen.
