linuxmint - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Remove all
pl: Usuń wszystkie

en: '%s' is already in the list.
pl: „%s” jest już na liście.

en: Remove?
pl: Usunąć?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć „%s”?

en: Remove all?
pl: Usunąć wszystkie?

en: This will remove all items from the list.
pl: Spowoduje to usunięcie wszystkich elementów z listy.
