linuxmint - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Move up
sk: Posunúť sa hore

en: Move down
sk: Posunúť sa dole

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Editovať

en: Remove all
sk: Odstrániť všetko

en: '%s' is already in the list.
sk: '%s' je už v zozname.

en: Remove?
sk: Odstrániť?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
sk: Naozaj chcete odstrániť '%s'?

en: Remove all?
sk: Odstrániť všetko?

en: This will remove all items from the list.
sk: Týmto sa odstránia všetky položky zo zoznamu.
