linuxmint - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Move up
vi: Di chuyển lên

en: Move down
vi: Di chuyển xuống

en: Cancel
vi: Thôi

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Remove
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Remove all
vi: Xóa tất cả

en: '%s' is already in the list.
vi: '%s' đã có trong danh sách.

en: Remove?
vi: Xóa?

en: Are you sure you want to remove '%s'?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa '%s' không?

en: Remove all?
vi: Xóa tất cả?

en: This will remove all items from the list.
vi: Điều này sẽ xóa tất cả các mục khỏi danh sách.
