kdevphp - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Override
uk: Перевизначити

en: Implement
uk: Реалізувати

en: From %1
uk: З %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PhpDoc)
en: PHP Manual Integration
uk: Інтеграція з довідником з PHP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocNote)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By default the online <a href="https://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">PHP documentation</span></a> is used remotely. Alternatively you can set the location to a local copy of the documentation in the language of your choice. Make sure you downloaded the <span style=" font-style:italic;">"Many HTML files"</span> package.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Типово, мережева <a href="https://php.net"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">документація з PHP</span></a> використовується з віддаленого вузла. Крім того, ви можете вказати адресу локальної копії документації вказаною вами мовою. Для цього слід звантажити пакунок у форматі <span style=" font-style:italic;">«Many HTML files»</span> (багато файлів у форматі HTML).</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PhpDocLocationLabel)
en: Location:
uk: Розташування:

en: <lost declaration>
uk: <втрачене оголошення>

en: PHP Documentation
uk: Документація з PHP

note: i18n: ectx: label, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Specifies the location of the PHP documentation to use.
uk: Визначає розташування документації з PHP, якою слід скористатися.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: The location of the PHP documentation to use. You can either use a remote
                     location like https://php.net or a local directory which contains the
                     PHP documentation in HTML format with many files.
uk: Розташування документації з PHP, якою слід скористатися. Ви можете вказати або віддалену адресу, наприклад https://php.net, або локальний каталог, який містить документацію, що складається з багатьох файлів у форматі HTML.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (phpDocLocation), group (PHP Documentation)
en: Make sure local copies are downloaded in HTML format with many files.
uk: Переконайтеся, що локальні копії отримано у форматі HTML і що вони складаються з багатьох файлів.

en: ...loading documentation...
uk: ...завантаження документації...

en: Circular inheritance of %1 and %2
uk: Циклічне успадкування %1 і %2

en: Cannot use '%1' as class name as it is reserved
uk: Не можна використовувати «%1» як назву класу, оскільки назву вже використано

en: Access type for interface method %1 must be omitted.
uk: Тип доступу до методу зв’язку %1 не слід вказувати.

en: Interface function %1 cannot contain body.
uk: Функція зв’язку %1 не може містити інструкцій.

en: Class %1 contains abstract method %2 and must therefore be declared abstract or implement the method.
uk: Клас %1 містить абстрактний метод %2, тому його слід оголошувати як abstract або реалізувати цей метод.

en: Abstract function %1 cannot contain body.
uk: Абстрактна функція %1 не може містити інструкцій.

en: Cannot use the final modifier on an abstract class member.
uk: Не можна використовувати модифікатор final для абстрактного члена класу.

en: Non-abstract method %1 must contain body.
uk: Неабстрактний метод %1 має містити інструкції.

en: Cannot use 'final' as constant modifier
uk: Не можна використовувати «final» як модифікатор сталої

en: Cannot use 'static' as constant modifier
uk: Не можна використовувати «static» як модифікатор сталої

en: Cannot use 'abstract' as constant modifier
uk: Не можна використовувати «abstract» як модифікатор сталої

en: Properties cannot be declared final.
uk: Властивості не можна оголошувати як final.

en: Properties cannot be declared abstract.
uk: Властивості не можна оголошувати як abstract.

en: Trait method %1 has not been applied, because there are collisions with other trait methods on %2
uk: Метод типажу %1 не застосовано, оскільки виявлено конфлікти з іншими методами типажу щодо %2

en: Traits cannot have constants.
uk: Типажі не можуть містити сталих.

en: A class constant must not be called 'class'; it is reserved for class name fetching
uk: Сталу класу не слід називати «class»; цю сталу зарезервовано для отримання назви класу

en: Cannot use 'abstract' as method modifier
uk: Не можна використовувати «abstract» як модифікатор методу

en: Cannot use 'final' as method modifier
uk: Не можна використовувати «final» як модифікатор методу

en: Cannot use 'static' as method modifier
uk: Не можна використовувати «static» як модифікатор методу

en: Variadic parameter cannot have a default value
uk: Змінний параметр не може мати типового значення

en: Default value for parameters with a class type hint can only be NULL.
uk: Типовим значенням для параметрів з підказкою типу класу може бути лише NULL.

en: Default value for parameters with an object type can only be NULL.
uk: Типовим значенням для параметрів з типом об'єкта може бути лише NULL.

en: Only the last parameter can be variadic.
uk: Змінювати можна лише останній параметр.

en: Cannot redeclare PHP internal %1.
uk: Не можна повторно оголошувати внутрішнє для PHP %1.

en: %1 and %2 define the same property (%3) in the composition of %1. This might be incompatible, to improve maintainability consider using accessor methods in traits instead.
uk: %1 і %2 визначають ту саму властивість (%3) у композиції %1. Це може вплинути на сумісність програми з інтерпретаторами мови. Щоб зробити супровід програми зручнішим, вам варто скористатися методами доступу у типажах.

en: Cannot redeclare %1, already declared in %2 on line %3.
uk: Не можна повторно оголошувати %1, вже оголошене у %2, рядок %3.

en: Class %1 contains %2 abstract methods and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods.
uk: Клас %1 містить %2 абстрактних методів, тому його слід оголошувати як abstract або реалізувати решту методів.

en: Cannot re-assign $this.
uk: Не вдалося перепризначити $this.

en: Cannot access private property %1
uk: Неможливо отримати доступ до закритої (private) властивості %1

en: Cannot access protected property %1
uk: Неможливо отримати доступ до захищеної властивості %1

en: Cannot use positional argument after argument unpacking
uk: Не можна використовувати позиційний аргумент після розпаковування аргументів

en: The use statement with non-compound name '%1' has no effect.
uk: Оператор використання з нескладеною назвою «%1» не працюватиме.

en: Cannot use '%1' as '%2' because the name is already in use.
uk: Не можна використовувати «%1» як «%2», оскільки назву вже використано.

en: Cannot use %1 as %2 because '%2' is a special class name
uk: Не можна використовувати «%1» як «%2», оскільки «%2» є назвою спеціального класу

en: The 'yield' expression can only be used inside a function
uk: Вираз «yield» можна використовувати лише у функції

en: Usage of %1 is deprecated.
uk: Використання %1 вважається застарілим і небажаним.

en: Declaration not found: %1
uk: Оголошення не знайдено: %1

en: Lost trait alias %1
uk: Втрачено альтернативну назву типажу %1

en: Use of %1 from %2<br />
uk: Використання %1 з %2<br />

en: Broken member alias trait.
uk: Помилковий типаж альтернативної назви учасника.

en: PHP internal
uk: Внутрішня PHP

[ctx: kind of a php-constant, as shown in the declaration tooltip]
en: Constant
uk: Стала

en: magic constant
uk: магічна стала

en: empty (not inside a class)
uk: порожньо (поза межами класу)

en: empty (not inside a trait)
uk: порожньо (поза межами типажу)

en: empty (not inside a method)
uk: порожньо (поза межами методу)

en: empty (not inside a function)
uk: порожньо (поза межами функції)

en: empty (not inside a namespace)
uk: порожньо (поза межами простору назв)

en: current value: %1
uk: поточне значення: %1

[ctx: as in list of int, set of string]
en: %1 of %2
uk: %1 з %2

en: php-parser
uk: Обробка PHP

en: KDevelop PHP parser debugging utility
uk: Програма налагоджування обробника PHP KDevelop

en: (c) 2008 Niko Sams, 2009 Milian Wolff
uk: © Niko Sams, 2008, © Milian Wolff, 2009

en: Could not open file '%1'
uk: Не вдалося відкрити файл «%1»

en: File could not be read from.
uk: Неможливо прочитати інформацію з файла.

en: File could not be opened.
uk: Неможливо відкрити файл.

en: File permissions prevent opening for read.
uk: Дозволи на файл забороняють його читання.
